Zpět na » Premier League » Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford u ledu. Proč Manchester United zastavil jednání?

Premier League - Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford u ledu. Proč Manchester United zastavil jednání?

Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford u ledu. Proč Manchester United zastavil jednání? © express.co.uk - Bruno Fernandes

6

Líbilo se

19.01. - Přestup Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon do Manchesteru United je znovu u ledu. Přestože podle informací z Portugalska byly oba kluby blízko dohody, Sporting údajně navýšil hráčovu cenu na 68 milionů liber, kvůli čemuž Manchester United okamžitě pozastavil jednání.

Z přestupu portugalského záložníka Bruna Fernandese na Old Trafford sešlo už v létě a přestože nyní se spekulovalo o tom, že oba týmy po dlouhých jednáních našly společnou řeč, mohou stejně skončit i lednové pokusy United o hráčův podpis.

Přitom ještě v létě měl Fernandes cenu pouhých 39 milionů liber (45 milionů eur), Manchester United ani Tottenham Hotpur ale tehdy nesplnily požadavky Sportingu a Fernandes tedy zůstal v Portugalsku.

Po jeho skvělých výkonech v nové sezóně se ale United v lednu vrátili k jednacímu stolu a se Sportingem byli blízko dohodě, přičemž se uvádělo, že jsou ochotni za portugalského reprezentanta zaplatit až 60 milionů liber.

Vše bylo připraveno k přestupu, vedení Sportingu mluvilo o tom, že páteční derby proti Benfice bude možná Fernandesovo poslední a hráč se už v neděli přijede osobně podívat na zápas United s Liverpoolem, jenže nastal zvrat.

Dva dny po posledních jednáních měl Sporting nečekaně navýšit hráčovu cenu na 68 milionů liber (80 milionů eur), načež United ukončili jednání a v současné době nejsou v plánu žádné další rozhovory.

Portugalský reprezentant v listopadu podepsal ve Sportingu novou smlouvu do roku 2023, díky čemuž má portugalský klub silnou pozici při jednání a nyní bude na United, zda přistoupí na jeho nové požadavky.

Sám Fernandes už je údajně s United osobně dohodnutý a na Old Trafford by si měl přijít na 120 tisíc liber týdně, včetně bonusů. Ofenzivní záložník odehrál letos za Sporting 21 zápasů a vstřelil v nich 13 gólů.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Danza - 19.01. Odpovědět

3. Nejvíce vydělávající klub na světě, druhý Real, první barca. Ed udělal z reklamy na fotbal reklamu na marketing. Priority jsou jinde, fanoušek na posledním místě. Už jste si koupily nové plíny s merchem United? Prej ideální posrávačky pro fanoušky United.

Danza

Konečně united ukazuje svou skutečnou tvar Smajlík 3

vladcevesmiru1

...L Smajlík 3 L .

TuffGong

To je fakt v hajzlu, šašek Ed. Všechno jde do kopru.

Rudejdablik

Ed no. Větší piču svět neviděl. Gill by ho měl koupeného během tří dnů ,tato zkurvená , vyjebaná piča neumí nic.

AVSuvorov
balmain - 19.01. Odpovědět

nech ho bejt, ed je na dovolený

balmain

Tak jakoby Ed tak úplně nemůže za to, že si to na poslední chvíli Sporting rozmyslí a chce víc peněz, jinak je samozřejmě Ed v tomhle neschopnej o tom žádná

Tomguncz9

Kurva neumíte číst? Gill by měl vyjednávání zmaknute na tři ty ,hráče a vedení omotané okolo prstu. Dojde tahle malá, zakrslá, bezcharakterní kreatura a každý s ním vyjebe. Proč to asi navýšili. Vycítili z něho , že je zoufalec

AVSuvorov

Za tři dny*

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články