Zpět na » Premier League » Arsenal se dohodl na smlouvě s obráncem Paris Saint-Germain. Přestup ale má háček

Premier League - Arsenal se dohodl na smlouvě s obráncem Paris Saint-Germain. Přestup ale má háček

Arsenal se dohodl na smlouvě s obráncem Paris Saint-Germain. Přestup ale má háček © express.co.uk - Layvin Kurzawa

2

Líbilo se

18.01. - VIDEO Arsenal je blízko podpisu nové posily v podobě obránce Paris Saint-Germain Layvina Kurzawy, který se už s vedením Kanonýrů dohodl na podmínkách kontraktu. Přestup ale má jednu překážku a to neochotu Paris Saint-Germain nechat odejít Kurzawu v lednovém přestupovém termínu, kvůli čemuž si Arsenal zřejmě bude muset na novou akvizici počkat až do léta.

Kurzawa má v Paris Saint-Germain smlouvu jen do konce letošní sezóny a může tedy volně jednat se zahraničními zájemci o svém novém působišti, mezi kterými měl být kromě Arsenalu také Inter Milán.

Levý bek nicméně měl odmítnout nabídku ze San Sira a ústně se dohodl na přesunu do Arsenalu, který tak může 27letého hráče podepsat po konci sezóny jako volného hráče.

Kurzawa v letošní sezóně doplatil na konkurenci Juana Bernata, který je jasnou volbou na post levého obránce a v základní sestavě nastoupil k pouhým šesti utkáním Ligue 1.

Francouzský reprezentant se tak rozhodl v klubu neprodloužit smlouvu a místo toho má nakročeno na Emirates Stadium, kde se nový manažer Mikel Arteta netají cílem posílit nevyrovnanou obranu Arsenalu.

Kurzawa navíc tento týden oznámil, že vyměnil svého agenta a nově jej bude zastupovat agentura Sports Invest UK, patřící superagentovi Kiovi Joorabchianovi, jenž má blízké vazby na technického ředitele Arsenalu Edua.

Arsenalu by se během ledna výrazně hodil příchod nového levého obránce, protože na nějakou dobu se bude muset obejít bez zraněných Seada Kolašinace a Kierana Tierneyho, PSG ale údajně nemá v plánu hráče pouštět v rozběhlé sezóně.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články