Zpět na » Premier League » 23. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 23. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

14.01. - Martin O´Neill se snaží celou Aston Villu vrátit po skvělých výsledcích ze začátku sezóny zpět na zem, jeho svěřenci totiž v posledních zápasech poztráceli spoustu bodů. Adrian Boothroyd se domnívá, že se jeho svěřenci bojí týmů z "velké čtyřky".

Blackburn - Arsenal 0:2

Mark Hughes (Blackburn): "Jsme zklamaní, protože jsme očekávali, že proti deseti soupeře víc zatlačíme a vytvoříme si více šancí. Ale myslím, že vyloučení nám naopak uškodilo. Soupeř už pak jen čekal na chybu. Naší hře chyběl nápad, nedostali jsme Arsenal pod nějaký soustavnější tlak."

Arsene Wenger (Arsenal): "Byli jsme pod tlakem, ale přesto jsme ukázali, že mu umíme odolat a ještě hrát dobrý fotbal. Ukázali jsme soudržnost, dobrou techniku a pár skvělých momentů. Vyloučení bylo kruté, ale tým se semknul a to byla ta nejlepší možná odpověď."

Bolton - Manchester City 0:0

Sam Allardyce (Bolton): "Je to sice zklamání, ale ještě nedávno bychom takový zápas i prohráli. Nakonec odcházíme ze hřiště s čistým kontem a jedním bodem. V útočné fázi nás nědokázali zastavit, ale bohužel jsme nevyužili žádnou šanci."

Steve Wigley (asistent Manchester City): "Nakonec jsme mohli zápas i vyhrát, ale před zápasem jsme si říkali, že bod bereme, takže jsme spokojení. Nestává se příliš často, že přijede do Boltonu a váš gólman má jeden zákrok. Ale to vše díky těm pěti fantastickým obráncům."

Manchester United - Aston Villa 3:1

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Na týmu je vidět velké odhodlání a týmový duch. Ještě zbývá patnáct zápasů a my máme skvělou pozici. Hrajeme dobrý fotbal a využíváme toho, což se ne vždy podaří. Ale dokázali jsme už do poločasu dát tři góly. Vrátil se Paul Scholes, navíc to byla dobrá příležitost dát šanci Park Ji-Sungovi a nechat odpočívat Ryana Giggse."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Už je to dlouho, co jsme naposledy vyhráli. Ukázalo se, že nebylo dobré přeceňovat naše počáteční úspěchy a myslím, že to v klubu také nikdo neudělal. Už nesbíráme body tak jako na začátku, musíme s tím něco udělat. Manchester United je velmi silný soupeř. Máme ještě spoustu práce, ale to víme už dlouho."

West Ham - Fulham 3:3

Alan Curbishley (WHU): "Vedli jsme 2:1 a 3:2, ale vždy jsme selhali v obraně. Navíc se nám zranili dva hráči, takže výsledek beru spíš jako prohru. I přes vyloučení jsem stále věřil, že zvítězíme. Ale soupeřovy standardní situce nás vždy dostaly do potíží. Ale nemůžu si na tým stěžovat, po vyrovnávacím gólu byli smutní a to je dobré znamení, ne jako minule v Readingu."

Chris Coleman (Fulham): "Abych byl upřímný, tak jsme hráli opravdu dobře a vyrovnávací gól byl to nejmenší, co jsme si v zápase zasloužili. Někdy je složité hrát proti deseti. Zamorovo vyloučení soupeři spíše pomohlo, protože nás vyvedlo z rytmu, soupeř začal bránit. Ale nepřestávali jsme bojovat, zákrok na Montellu byl podle mého názoru penaltový. Bod je odměnou za naši bojovnost."

Watford – Liverpool 0:3

Adrian Bothroyd (Watford): "Cítím, že pokud bychom hráli jako normálně, mohli bychom proti Liverpoolu bojovat. Nám se to však nepodaří vždy proti týmu ze silné čtyřky. Hráči jakoby se báli protihráčů, které vidí v televizi, jsou z toho nervózní a neukážou bojovnost."

Rafael Benitez (Liverpool): "Byl jsem překvapen, že mě lidé zkritizovali po porážkách s Arsenalem. Někteří lidé nechápou, že poháry pro nás nejsou tak důležité. Teď jsme museli prokázat charakter, což se nám bezpochyby povedlo. Hráči opravdu bojovali."

Charlton – Middlesbrough 1:3

Alan Pardew (Charlton): "Podali jsme dnes dobrý výkon, ale bohužel to na body nestačilo. Definitivně nás položil třetí gól, který přišel velmi rychle po druhém. Poté už Middlesbrough mohlo kontrolovat hru. Prvních 62 minut jsme zvládali dobře a já si byl jistý, že zvítězíme. Jenže pak dalo Boro druhý gól, a jak jsem říkal třetí nás úplně položil."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Na začátku jsme byli pasivní, ale jak jsme začali útočit, tak se soupeř o výsledek začal strachovat a vyrovnávací gól těsně před poločasem byl rozhodující. Po půli jsme přestáli tlak soupeře, dali dva góly a vyhráli. Jsme rádi, že se nám konečně podařilo vyhrát venku. V tabulce jsme poskočili o pár míst a věřím, že z toho budeme těžit."

Sheffield United – Portsmouth 1:1

Neil Warnock (Sheffield Utd.): "Jsem zklamaný a výsledek cítím jako porážku. Byli jsme nedbalí, ale nezasloužili jsme si dost gól. Claude je naštvaný, snad se poučí z jeho chyby."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Byl to šťastný gól, ale myslím, že jsem si ho zasloužili. Držíme se na šestém místě a pokud bychom ho udrželi, bylo by to něco fantastického. První čtyrka je o třídu výše, bude opět stejná."

Chelsea – Wigan 4:0

Jose Mourinho (Chelsea): "Je to důležité vítězství. Byli jsme lepší, dali několik gólů, vytvořili si další šance a hráli v naprostém klidu. Je potěšitelné, že jsem po třech zápasech vyhráli. Bylo to naše slabší období, ale zároveň jsme v žádném z těchto zápasů neprohráli. Zároveň nám chybělo několik důležitých hráčů a pokud jste dnes viděli Arjena, tak je jasné, že zápasy během Vánoc by s ním vypadali jinak."

Paul Jewell (Wigan): "O poločasu jsem se domníval, že bychom nějak mohli dát jeden gól a uhrát remízu. Ale když jsme dostali druhý gól, byla to pro nás rána pod pás. Myslím si, že prvním třem gólům jsme mohli zabránit a vy jsi na této úrovni nemůže dovolit dostat laciné góly."

/ Martin Vymyslický, bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články