Zpět na » Premier League » Marcus Rashford je zraněný. V Manchesteru doufají, že bude fit na zápas s Liverpoolem

Premier League - Marcus Rashford je zraněný. V Manchesteru doufají, že bude fit na zápas s Liverpoolem

Marcus Rashford je zraněný. V Manchesteru doufají, že bude fit na zápas s Liverpoolem © ronaldo.com, fotbalportal.cz - Marcus Rashford

2

16.01. - Ve středu večer hrál Manchester United opakovaný duel ve třetím kole FA Cupu proti Wolverhamptonu, protože první vzájemný zápas skončil remízou 0:0. Na Old Trafford domácí zvítězili 1:0 a postoupili dál. Jenomže přišli o Marcuse Rashforda. Ten šel na hřiště až v 64. minutě, ale už o 16 minut později musel střídat pro zranění. Red Devils bijí na poplach. V neděli hrají s Liverpoolem.

Wolves vedli v Divadle snů chvíli 0:1, ale jejich gól byl následně odvolán. Pak dlouho svítilo na ukazateli skóre 0:0. Ole Gunnar Solskjaer se s tím rozhodl něco udělat, a proto poslal v 64. minutě na hřiště Marcuse Rashforda a také Andrease Pereiru. O tři minuty později rozhodl o vítězství Manchesteru United Juan Mata.

Ovšem nepříjemnost pro domácí přišla v 80. minutě. V té musel střídat Marcus Rashford kvůli poranění zad. Na hřišti tak vydržel pouhých 16 minut. Norský kouč United jej zpočátku vůbec nechtěl poslat do hry.

„Nechtěl jsem ho postavit. Myslím si, že to byl nějaký úder do zad. Nejspíš kolenem. Ale snad to nebude tak zlé.“

„Už před zápasem měl drobné problémy. Proto jsme ho také nechávali na lavičce. Ale potřebovali jsme výhru. Zapojil se do gólové akce, což je pozitivní, ale pak přišlo to zranění.“

„Dokáže se uzdravit hodně rychle. Je schopen hrát i přes bolest, pokud to jen trochu půjde. Není to nijak závažné zranění, ale v poslední době se zraněními trochu bojuje.“

„V této sezóně je vynikající, takže uděláme všechno pro to, aby mohl v neděli nastoupit. Pokud to nebude možné, budeme hrát bez něj.“

V neděli totiž hraje v rámci 23. kola Premier League Manchester United proti Liverpoolu. Byla by to pro Rudé ďábly obrovská ztráta.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.