Zpět na » Premier League » Paul Pogba pravděpodobně opustí Manchester United. Kterému klubu dává přednost?

Premier League - Paul Pogba pravděpodobně opustí Manchester United. Kterému klubu dává přednost?

Paul Pogba pravděpodobně opustí Manchester United. Kterému klubu dává přednost? © express.co.uk - Paul Pogba

6

Líbilo se

15.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United pravděpodobně letos v létě opustí Paul Pogba a zamíří do Realu Madrid nebo Juventusu, kteří jeví o francouzského záložníka dlouhodobý zájem. Podle informací televizní stanice Sky by 26letý Pogba dal raději přednost přestupu do Realu Madrid, kde by mohl nastupovat pod vedením svého krajana Zinedina Zidana.

Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer sice nedávno ujistil, že Pogba v lednu Old Trafford neopustí, nicméně se předpokládá, že to bude dost možná poslední přestupové období, přes které hvězdný hráč v Manchesteru zůstane.

Pogba je dlouhodobě spojován s odchodem z Manchesteru United, klub ale chce záložníka udržet alespoň do konce sezóny, kvůli nedostatku hráčů na lednovém přestupovém trhu, kteří by jej byli schopni na Old Trafford nahradit.

V létě sice budou United ochotni hráče pustit, ovšem jen za podmínek, že některý ze zájemců za francouzského mistra světa zaplatí požadovaných 150 milionů liber.

Jedním z hlavních důvodů, proč se předpokládá brzký odchod Pogby, je napjatý vztah mezi klubem a agentem hráče Minem Raiolou, který jej přivedl v roce 2016 z Juventusu zpět na Old Trafford.

Pogba je absolventem akademie United, kde po svém návratu podepsal pětiletou smlouvu, s možností prodloužení do roku 2022. Už loni v létě ale Pogba naznačil, že je připraven na novou výzvu a přemýšlí o odchodu z klubu.

Zabránit mu v tom už mohou snad jen zdravotní problémy, které ho sužují od začátku letošní sezóny. Pogba kvůli nim dosud odehrál pouze osm utkání ve všech soutěžích a další dva v prosinci po 10týdenní absenci zapříčiněné problémem s kotníkem, který si nakonec vyžádal i operaci.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 16.01. Odpovědět

At uz je pryc

Baty
DeviI - 16.01. Odpovědět

Docela by mě zajímalo jestli tyto články zde bere ještě někdo vážně Smajlík 2

DeviI
Wazz - 16.01. Odpovědět

koukám United bez Pogby bude pro místní whitetrash z Bedřišky, něco jak Balda bez sekery Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

L Smajlík 13 L

TuffGong
F4BRE - 16.01. Odpovědět

Pogba a Raiola, co horšího si můžeš přát Smajlík 2

F4BRE

Není v současném fotbale horší dvojka

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články