Zpět na » Premier League » Tottenham získal Gedsona Fernandese z Benifiky. Za 18 měsíců jej může koupit za 42,75 miliónu liber

Premier League - Tottenham získal Gedsona Fernandese z Benifiky. Za 18 měsíců jej může koupit za 42,75 miliónu liber

Tottenham získal Gedsona Fernandese z Benifiky. Za 18 měsíců jej může koupit za 42,75 miliónu liber © skysports.com, fotbalportal.cz - Gedson Fernandes

1

Líbilo se

15.01. - Nejprve bude v Tottenhamu rok a půl hostovat. Pokud bude zájem, pak si jej Spurs koupí natrvalo za 42,75 miliónu liber. O Gedsona Fernandese stály i mnohé další kluby. Nabídku do Benfiky poslaly například Chelsea, West Ham, Lyon či AC Milán. Fernandes si ale vybral Tottenham. Uvidíme, jak se mu tam bude dařit.

Benfika souhlasila s nabídkami West Hamu i Tottenhamu. Poslední slovo ale měl sám Gedson Fernandes. Ten zvolil věhlasnější celek. Stěhuje se tedy za José Mourinhem do Tottenhamu.

Chelsea také nabízela velkou sumu. Chtěla Gedsona Fernandese na osmnáctiměsíční hostování, a pokud by odehrál alespoň 50 % zápasů, zaplatila by pak za něj 55 miliónů liber. West Ham přišel s podobnou nabídkou, ale chtěl zaplatit 33 miliónů liber.

Formální nabídky učinily i Lyon a AC Milán. Tottenham potřebuje posílit střed hřiště, protože má zraněného Moussu Sissoka. Problémy má i Tanguy Ndombélé.

Jednadvacetiletý Fernandes, který má na kontě i 2 starty za dospělou portugalskou reprezentaci, bude oblékat dres s číslem 30.

Filipe Dias, šéfredaktor portugalského sportovního deníku O Jogo, o Fernandesovi řekl:

„Pod současným trenérem Benfiky byl postupně vyřazen z prvního týmu. Potřebuje manažera, který mu bude důvěřovat.“

„Mluvíme o hráči, který má skvělé schopnosti průchodu do útoku, vynikající čtení hry, odvahu pod tlakem...ale myslím si, že je zatím ještě příliš nevyzrálý, co se týče rozhodování na hřišti.“

„Potřebuje manažera, který bude trpělivý. Domnívám se, že jeho problémem je i to, že nemá jasně definovanou pozici.“

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Trvii - 15.01. Odpovědět

White Hart Lane? To tam bude sám? Zbytek týmu má už jiný stadion .. Smajlík 2

Trvii
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články