Zpět na » Premier League » Chelsea, United, Spurs nebo West Ham? Gedson Fernandes si vybral svoje další působiště

Premier League - Chelsea, United, Spurs nebo West Ham? Gedson Fernandes si vybral svoje další působiště

Chelsea, United, Spurs nebo West Ham? Gedson Fernandes si vybral svoje další působiště © express.co.uk - Gedson Fernandes

2

Líbilo se

12.01. - VIDEO Tottenham Hotspur, Manchester United, Chelsea a West Ham svádí od začátku ledna bitvu o nadějného záložníka Benfiky Gedsona Fernandese a podle informací televizní stanice Sky se portugalský reprezentant již rozhodl, kam povedou jeho další kroky.

Přestože Chelsea a West Ham podali nabídku za talentovaného středopolaře, souboj anglických těžkých vah podle všeho vyhraje Tottenham Hotspur, který by měl portugalského reprezentant získat na 18měsíční hostování s opcí na případný přestup.

Podle informací televizní stanice Sky se Benfika dohodla na podmínkách s Tottenhamem a West Hamem, ale sám hráč údajně dal přednost Spurs, kde bude moci nastupovat pod vedením svého krajana Josého Mourinha.

Mourinha k podpisu nového záložníka donutilo především zranění Moussy Sissoka, který podstoupil operaci pravého kolene a zdravotní personál doufá, že se bude moci vrátit do hry v dubnu.

Jednadvacetiletý mladík má v Benfice klauzuli o uvolnění ve výši 102 milionů liber, ale portugalský klub připustil, že na této cifře nebude trvat kvůli tomu, že hráč pod vedením kouče Bruna Lageho nepatří do základní sestavy.

Chelsea údajně poslala Benfice nabídku v podobě 18měsíčního hostování hráče s možností jeho podpisu za 55 milionů liber a dá se očekávat, že nabídka Tottenhamu bude mít podobnou hodnotu.

Fernandes hrál v této sezóny na několika pozicích, nejčastěji ale nastupuje jako středový záložník. Během svého působení v Benfice vstřelil tři góly a přidal sedm asistencí v 59 odehraných zápasech ve všech soutěžích.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články