Zpět na » Premier League » Manchester United si vyhlédl dalšího útočníka. Chce získat hvězdu Wolves

Premier League - Manchester United si vyhlédl dalšího útočníka. Chce získat hvězdu Wolves

Manchester United si vyhlédl dalšího útočníka. Chce získat hvězdu Wolves © express.co.uk - Raul Jimenez

2

Líbilo se

11.01. - VIDEO Manchester United od chvíle, kdy padl příchod Erlinga Brauta Haalanda, stále marně hledá vytouženou posilu do útoku a podle informací televizní stanice Sky se nově zajímá o podpis útočníka Wolves Raula Jimeneze. Ve hře je nadále i příchod Moussy Dembeleho z Lyonu, není však vyloučeno, že v lednu nový útočník na Old Trafford nezamíří.

Mexický útočník se loni v dubnu stal rekordní posilou Wolves, kteří po jeho úspěšném hostování neváhali zaplatit 30 milionů liber za jeho trvalý přestup, Jimenez ale naznačil, že jeho dlouhodobá budoucnost už může být v jiném klubu.

V rozhovoru pro deník Marca Jimenez připustil, že si užívá života ve Wolverhamptonu, ale stále hledá způsoby, jak se posunout výše. „Musel bych se podívat na podmínky možného přestupu, pokud by vyhovovaly mně, Wolves i druhému klubu,“ řekl Jimenez.

Nyní o jeho služby projevil zájem Manchester United, jenže není vyloučeno, že odejde s nepořízenou, Wolves mají totiž velice dobře rozehranou sezónu a přijít v lednu o jednoho z klíčových hráčů by mohlo mít vážné následky v boji o evropské poháry.

United nadále monitorují situaci také kolem útočníka Lyonu Moussy Dembeleho, který se před pár dny stal předmětem neúspěšné nabídky Chelsea ve výši 34 milionů liber.

„Mají zájem o několik hráčů a jedním z nich je Moussa Dembele z Lyonu. Rád by přestoupil do Anglie, ale problém je, že ho Lyon tento měsíc nechce pustit,“ prozradil reportér Sky Sports Kaveh Solkehol.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

United chtej zkoupit celou fotbalovou komunitu ne

BlueFor16years
Danza - 11.01. Odpovědět

180k liber týdně, jinak tam nepůjde

Danza
Reklama
Reklama
Nejnovější články