Zpět na » Premier League » Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford je na spadnutí. Kolik mají United zaplatit?

Premier League - Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford je na spadnutí. Kolik mají United zaplatit?

Přestup Bruna Fernandese na Old Trafford je na spadnutí. Kolik mají United zaplatit? © express.co.uk - Bruno Fernandes

6

Líbilo se

10.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United se blíží dohodě se Sportingem Lisabon ohledně přestupu portugalského záložníka Bruna Fernandese, o kterého měli United velký zájem už během letního přestupového termínu. Podle portugalského listu O Jogo Fernandese v neděli osobně sledovali v zápase proti Portu manažer Ole Gunnar Solskjaer a asistent Mike Phelan.

Pětadvacetiletý portugalský reprezentant byl s přestupem na Old Trafford spojován prakticky celé léto, jenže k dohodě nedošlo a Fernandes navíc v listopadu podepsal v klubu novou vylepšenou smlouvu.

Podle šéfredaktora portugalského deníku O Jogo Filipeho Diase se vak věci v posledních dnech daly do pohybu kvůli rostoucím finančním potížím Sportingu a oba kluby se údajně blíží dohodě o hráčově přestupu.

„Zatím to vypadá tak, že United se tentokrát opravdu blíží podpisu Bruna Fernandese,“ řekl Dias. „Mezi těmito dvěma kluby probíhají jednání a v příštích několika dnech, nebo dokonce i hodinách, může být obchod hotový, protože Sporting potřebuje peníze.“

„Situace se od loňského léta změnila. Nepřijali nabídku ve výši 70 milionů eur z Tottenhamu, který by zaplatil 40 milionů eur předem a poté dalších 30 milionů.“

„Sporting nyní přijme 70 milionů eur, ale ve splátkách. V posledních několika dnech se jednání zintenzivnila, takže očekáváme, že je to blízko.“

Podle informací z Portugalska se byl manažer United Ole Gunnar Solskjaer se svým asistentem Mikem Phelanem osobně podívat na Fernandese v nedělním zápase proti Portu a na dotaz ohledně své návštěvy Portugalska v pátek odmítl odpovědět.

Informaci o jednání mezi Manchesterem United a Sportingem Lisabon přinesl také jiný portugalský deník Record, podle kterého momentálně jednají v Anglii zástupci Sportingu Frederico Verandas a Hugo Viana.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Paráda. Ještě útočník a dotáhnout přestup Eda Woodwarda někam do Armenské prdele a budu spokojen

AVSuvorov
Kuzma - 11.01. Odpovědět

Tak konečně se to dotáhne do zdárného konce ! Smajlík 8

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články