Zpět na » Premier League » Liverpool potvrdil, že jej bude od příští sezóny oblékat Nike

Premier League - Liverpool potvrdil, že jej bude od příští sezóny oblékat Nike

Liverpool potvrdil, že jej bude od příští sezóny oblékat Nike © empireofthekop.com, fotbalportal.cz - Liverpool bude oblékat Nike

3

Líbilo se

07.01. - Do konce května bude oficiálním dodavatelem Liverpoolu stále ještě firma New Balance. Vedení klubu z Anfieldu ovšem nyní potvrdilo, že od června už bude oblékat sady, které bude nově dodávat společnost Nike. Od příští sezóny už tak bude vidět na dresech Reds ikonický háček. Obě strany se dohodly na víceleté spolupráci.

Liverpool oznámil, že se Nike stane oficiálním dodavatelem oblečení na základě dlouhodobé smlouvy, která začne od sezóny 2020/2021.

Dohoda vejde v platnost 1. června tohoto roku. Nike tak nahradí New Balance, která dosud vedoucímu celku Premier League dodávala své zboží.

Liverpool byl společností New Balance v říjnu minulého roku žalován. Americký dodavatel totiž tvrdil, že klub odmítl dodržet podmínky.

Podle nich byla společnost New Balance oprávněna obnovit sponzorství, pokud by nabídka odpovídala podmínkám jakékoli nabídky konkurenta. Nike údajně nabídl pětiletý kontrakt ve výši 30 milionů liber ročně.

Liverpool však úspěšně tvrdil, že společnost New Balance nebyla schopna vyhovět nabídce společnosti Nike, pokud jde o uvádění na trh a distribuci produktů, přičemž vrchní soud rozhodl ve prospěch klubu.

Billy Hogan, výkonný ředitel Liverpoolu, v rozhovoru o novém partnerství s Nike řekl:

„Naše kultovní sada je klíčovou součástí naší historie a identity.“

„Vítáme Nike v rodině LFC jako našeho nového oficiálního dodavatele souprav a očekáváme, že budou pro klub úžasným partnerem, a to jak doma, tak po celém světě. Pokračujeme v rozšiřování naší základny fanoušků.“

„Značka Nike odráží naše ambice pro růst a těšíme se na spolupráci, abychom našim fanouškům přinesli nové a vzrušující produkty.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 07.01. Odpovědět

Nějak se mi Nike nehodí k Live. Ale protože jde o prachy tak neni problém. Ti už měli Reebok, Adidas, Warrior, NB. Mně se to nelíbí. Měla by klub podporovat vždy jedna značka.. a ještě ty kecy jak se těšej na spolupráci a že to odráží ambice. lol no

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články