Zpět na » Premier League » Chelsea zůstala nevyslyšena. Lyon odmítl její nabídku ve výši 34 miliónů liber na Moussu Dembélého

Premier League - Chelsea zůstala nevyslyšena. Lyon odmítl její nabídku ve výši 34 miliónů liber na Moussu Dembélého

Chelsea zůstala nevyslyšena. Lyon odmítl její nabídku ve výši 34 miliónů liber na Moussu Dembélého © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Moussa Dembélé

2

Líbilo se

03.01. - Trest jim byl zkrácen, a proto mohou Blues nakupovat už během tohoto lednového přestupního období. S největší pravděpodobností se budou snažit získat nové akvizice. Mluvil o tom i Frank Lampard. V kuloárech koluje celá řada jmen. Podle zdrojů stanice Sky Sports se Chelsea snaží získat Moussu Dembélého z Lyonu. Francouzský klub ale první nabídku odmítl.

Na stůl vedení Lyonu měla dorazit žádost o přestup Moussy Dembélého. Chelsea podle všeho nabídla sumu ve výši 34 milión liber. Jenomže francouzský klub řekl ne. Věří, že se mu podaří udržet svou mladou hvězdu minimálně do léta.

Do Lyonu přišel Moussa Dembélé před osmnácti měsíci ze skotského Celticu za 20 miliónů liber. Od té doby zaznamenal francouzský útočník 30 branek, z toho 25 v Ligue 1.

Moussa Dembélé už má zkušenosti s anglickým fotbalem. V roce 2012 odešel ve svých 16 letech z akademie PSG do Fulhamu. Tam okusil ve dvou utkáních Premier League. Následující dvě sezóny působili Hrnčíři v Championship. V sezóně 2015/2016 odehrál v této soutěži 43 zápasů a připsal si v nich 15 gólů.

Hned poté následoval přestup do Celticu, kde se také prosazoval. S ostrovním fotbalem tak má Moussa Dembélé bohaté zkušenosti, i přes svůj mladý věk.

Není proto divu, že se o něj Chelsea zajímá. Frank Lampard jej delší dobu sleduje. Ovšem bude muset hodně přitlačit, pokud jej chce získat už nyní v lednu.

Očekává se, že ze Stamford Bridge zřejmě během ledna odejde Olivier Giroud. Aston Villa se zase dotazovala na Michyho Batshuayie, ale ten podle všeho chce zůstat v týmu a prát se o místo.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články