Zpět na » Premier League » Pearce vzdal boj o Wrighta-Phillipse

Premier League - Pearce vzdal boj o Wrighta-Phillipse

0

Líbilo se

15.01. - Trenér Manchesteru City Stuart Pearce připustil, že bojovat dále o příchod Shauna Wrighta-Phillipse z Chelsea, který mimochodem už v klubu jednou působil, je marné.

Pearce se o záložníka Blues dlouho zajímal a snažil se ho po 2 letech opět přivést na City of Manchester Stadium. Angličan bojuje v týmu londýnských šampiónů o stálé místo v základní sestavě od chvíle, kdy v srpnu 2005 přestoupil za 21 miliónů liber do Chelsea právě z Manchesteru City.

City chtělo získat anglického reprezentanta na hostování, ale Pearce tvrdí, že Chelsea byla ochotna Wrighta-Phillipse uvolnit pouze na přestup.

Kouč Citizens navíc přiznal, že už nebude o tohoto hráče usilovat, protože částku, kterou Londýňané požadují, nemůže manchesterský klub nabídnout.

„Cena Wrighta-Phillipse je dost vysoká a také hodně vzdálená částce, jenž může náš rozpočet poskytnout. Už je skutečně konec. Ve zprávě, kterou jsem obdržel z Chelsea, se píše, že Shauna na hostování nepustí a stejně tomu nejspíš bude i u zbytku jejich hráčů. Pokud Blues dostali jiné nabídky, pak musel nějaký klub přijít s konkrétní částkou, jestliže by chtěl získat Wrighta-Phillipse,“ sdělil Stuart Pearce.

/ itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články