Zpět na » Premier League » Další hráč Salcburku v dresu Liverpoolu? Reds začínají vyjednávat s Takumim Minaminem

Premier League - Další hráč Salcburku v dresu Liverpoolu? Reds začínají vyjednávat s Takumim Minaminem

Další hráč Salcburku v dresu Liverpoolu? Reds začínají vyjednávat s Takumim Minaminem © givemesport.com, fotbalportal.cz - Takumi Minamino

3

Líbilo se

12.12. - VIDEO Jedna přestupní stanice a pak směr Liverpool. Takový osud potkal Sadia Maného i Nabyho Keitu. Teď by se tento „mezistupeň“ mohl přeskočit a hráč rakouského Salcburku by mohl zamířit přímo na Anfield. Anglický totiž začíná vyjednávat o možném lednovém přestupu čtyřiadvacetiletého Japonce Takumiho Minamina.

Sadio Mané působil v Salcburku v letech 2012 až 2014. Pak se rozhodl pro cestu na Ostrovy. Upsal se Southamptonu. Tam na sebe upozornil ještě více a po dvou letech jej koupil Liverpool, kde naplno září jeho hvězda.

Stejnou cestu, jako senegalský útočník, zvolil i Naby Keita. Také se přes Francii dostal do Salcburku, jehož dres oblékal v letech 2016 až 2018. Pak přešel do partnerského Lipska. Z Německa pak putoval do Liverpoolu.

Teď by Liverpool mohl koupit přímo hráče Salcburku. Zajímá se o čtyřiadvacetiletého Takumiho Minamina. Ofenzivní záložník má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 7,25 miliónu liber. Řada klubů má stejný úmysl. Například kluby z Premier League, Bundesligy i Serie A. Liverpool tak zrychlil své kroky.

Christophe Freund, salcburský sportovní ředitel, ve čtvrtek řekl: „Mohu potvrdit, že v současné době probíhají diskuse s Liverpoolem. Je nám ctí, že se o naše hráče mají zájem takové kluby.“

Takumi Minimino nejčastěji nastupuje na pozici křídla. Za japonskou reprezentaci odehrál 22 utkání a vstřelil v nich 11 gólů. Do Salcburku přišel před 4 lety z Ósaky za 1 milión liber.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hodně zajímavý hráč, jsem si jistý, že by se v budoucnu Liverpoolu mohl hodit

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články