Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjær: Fanoušci Manchesteru United chápou mou filozofii

Premier League - Ole Gunnar Solskjær: Fanoušci Manchesteru United chápou mou filozofii

Ole Gunnar Solskjær: Fanoušci Manchesteru United chápou mou filozofii © skysports.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer

4

Líbilo se

04.12. - Z posledních čtyř ligových zápasů vyhrál Manchester United jediný. Krčí se na deváté pozici. Má za sebou dvě remízy s nováčky nejvyšší soutěže. Současný stav znamená nejhorší vstup do sezóny za posledních 31 let. Ole Gunnar Solskjaer ale i tak zůstává u kormidla a chystá svůj tým na dnešní velký duel proti Mourinhově Tottenhamu. Může mu snad zlomit vaz?

Norský manažer trvá na tom, že si stále zachovává podporu i důvěru fanoušků Manchesteru United. Podle posledních zpráv má stejný postoj i vedení klubu. I tak se ale neustále spekuluje o jeho budoucnosti. Další vývoj lze očekávat po dnešním zápase proti Tottenhamu.

Ole Gunnar Solskjaer také mluvil o naprostých lžích, co se týká jeho možného odvolání, pokud nezvládne následující utkání proti Tottenhamu a Manchesteru City.

„Já mám důkazy během zápasů a také od příznivců, co jsem potkal.“

„Není jich mnoho, co jsem potkal, kteří by říkali, že musím udělat něco jinak. Vidí, co se snažíme dělat a tvořit. Rozumí tomu.“

„Vědí, že v zákulisí se odehrává spousta práce. Do týmu se snažíme vkládat kulturu. O to se tady snažíme.“

„Potřebujeme pouze výsledky, to je pro nás důkaz. Těch šest zápasů, které jsme v této sezóně remizovali...cítím, že jsme je měli vyhrát.“

Uvidíme, jak se bude Ole Gunnar Solskjaer tvářit po dnešním nájezdu Mourinhových Spurs. S jakou náladou půjde do derby?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 04.12. Odpovědět

Jojo, fanoušci Uček jsou takoví zvláštní tvorové, mají hodně chápadel

Tscar

United se ubírá určitě správnou cestou a je potřeba v tom pokračovat. Určitě bych se nebál být progresivnejsi v tom úpadku. Ole jsme s tebou, dotáhni to do druhé ligy!

vladcevesmiru1
peeko83 - 05.12. Odpovědět

Dobře ty! Ale nemáš moc vysoká očekávání? Smajlík 2

peeko83

Je debil nebo co?

BeckhamKakaZidane
Kuzma - 04.12. Odpovědět

Chápeme jeho filosofii, ale nechápeme co a jak chce hrát ! Kdyby šel vidět nějaký progres, tak bych i věřil že po doplnění vhodnějšími hráči to zase bude válec, tak jak za starých dob. Ale ono nejde vidět vůbec žádná změna k lepšímu. Kdyby aspoň hrál beton jako José, tak to pochopím, ale u nás nefunguje nic. Ani obrana, ani útok. Dost to brzdí zranění, ano, ale kdo dopustil zúžení kádru ?

Kuzma

Fanoušci jo, ale hráči ne. Teď je otázka, co je pro klub důležitější.

NoIscoNoDisco
Danza - 04.12. Odpovědět

Hrát střed tabulky s neomezeným rozpočtem tu chápe asi jen wazzova máma, ale Ole říká hovna pořád. Jinak historie hoši, historie a minulost, tam se vám dařilo.

Danza
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články