Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjær mluvil o hromadě pozitiv, ale říká: Vyhrát jsme si nezasloužili

Premier League - Ole Gunnar Solskjær mluvil o hromadě pozitiv, ale říká: Vyhrát jsme si nezasloužili

Ole Gunnar Solskjær mluvil o hromadě pozitiv, ale říká: Vyhrát jsme si nezasloužili © teamtalk.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer

15

02.12. - VIDEO Stále stejná písnička. Manchester United znovu nedokázal v Premier League zvítězit. Podruhé v řadě jen remizoval. Tentokrát nedokázal doma porazit nováčka z Aston Villy. Dosáhl jen na remízu 2:2. Paradoxně ale snížil náskok čtvrté Chelsea na 8 bodů. Ole Gunnar Solskjaaelig;r po zápase hovořil o tom, že jeho tým si vyhrát nezasloužil, ale své svěřence i chválil.

Po čtrnácti kolech má Manchester United na kontě pouze 4 vítězství. Je až na deváté příčce. Hned šestkrát remizoval. Naposledy v neděli na Old Trafford s Aston Villou. Po jedenácti minutách prohrával po gólu Grealishe. Do poločasu se mu podařilo šťastně srovnat.

Ve druhé půli otočil skóre Lindelöf, jenomže hned záhy se trefil hostující Mings. Dalšího gólu se diváci v Divadle snů nedočkali, a proto skončil zápas remízou 2:2.

Red Devils jsou až na deváté příčce. Na vedoucí Liverpool ztrácí už 22 bodů. Náskok čtvrté Chelsea snížili na 8 bodů, protože Blues doma padli s West Hamem.

Ole Gunnar Solskjær po utkání hovořil o tom, že si jeho mužstvo tři body nezasloužilo.

„V prvním poločase to vypadalo, že se nedokážeme vyrovnat s tím, že prohráváme 0:1.“

„Když na Old Trafford brzy inkasujete, máte pak ještě fůru času na to vrátit se do zápasu, ale cítil jsem, že jsme se tím nijak zvlášť nezabývali. Měli jsme štěstí, že se nám povedlo vyrovnat ještě před pauzou.“

„Druhá půle byla dobrá. Vyvíjeli jsme na ně tlak a vytvořili jsme si šance. Oni se dostali do šance zásluhou Grealishe, my jsme ale měli spoustu velkých příležitostí. Mohli jsme vyhrát. Celkově si ale myslím, že jsme si to nezasloužili, zejména kvůli prvnímu poločasu.“

„Jsme mladý tým. Nechci to použít jako výmluvu, protože jsme Manchester United a chceme společně vstoupat vzhůru. Teď budeme mít rychlý sled tří čtyř utkání. To je přesně to, co tito kluci potřebují.“

„Musíme se ujistit, že se dobře připravíme na středu, protože tam může nastat obrat.“

Ve středu se totiž Manchester United utká s Tottenhamem, který nově vede José Mourinho, bývalý kouč Rudých ďáblů. Spurs pod jeho vedením vyhráli dosud všechna tři soutěžní utkání.

„Ligová tabulka není pro nás v tuto chvíli největší starostí, protože je hodně vyrovnaná. Měli jsme v mnoha zápasech šance na to, abychom je vyhráli. Minimálně šestkrát sedmkrát určitě. Domnívám se, že existuje spousta důkazů o tom, že tito chlapci jsou k tomu blíž a blíž. Samozřejmě ale musíme pracovat na různých věcech. První poločas nebyl dobrý.“

Na pátý Tottenham ztrácí Manchester United 2 body. Pokud by jej tedy dokázal ve středu na svém stadionu porazit, šel by před něj.

Více informací o Manchester United naleznete zde.