Zpět na » Premier League » 7 evropských velkoklubů bojuje o podpis senzace Leverkusenu s cenou 110 milionů liber

Premier League - 7 evropských velkoklubů bojuje o podpis senzace Leverkusenu s cenou 110 milionů liber

7 evropských velkoklubů bojuje o podpis senzace Leverkusenu s cenou 110 milionů liber © express.co.uk - Kai Havertz

2

Líbilo se

01.12. - VIDEO Barcelona, Manchester United nebo Bayern Mnichov patří údajně mezi sedm evropských velkoklubů, které bojují o podpis zázračného německého záložníka Bayeru Leverkusen Kaie Havertze. Podle německého deníku Bild tyto kluby už kontaktovaly Havertzova agenta, jenže problémem může být obří suma 110 milionů liber, které za hráče požaduje Leverkusen.

Teprve dvacetiletý německý záložník na sebe přitahuje čím dál větší pozornost a není se čemu divit. Navzdory svému věku už má Havertz na svém kontě 31 gólů ve 121 odehraných zápasech za Leverkusen, kde se zařadil mezi klíčové hráče týmu.

Havertzova agenta mělo podle Bildu kontaktovat už sedm předních evropských klubů s tím, že mají o nadaného mladíka zájem, přičemž Manchester United a Liverpool by jej rádi podepsali už v lednovém přestupovém termínu.

Na hráče se měly poptávat také další kluby, včetně Bayernu Mnichov, Barcelony, Realu Madrid, Chelsea nebo Manchesteru City, Havertz se ale údajně nechystá v lednu stěhovat, protože nechce riskovat svoje místo v německé reprezentaci pro Euro 2020.

Dalším problémem je hráčova vysoká cena, Leverkusen si totiž cení Havertze na obřích 110 milionů liber a vzhledem k tomu, že v létě odmítl nabídku 77 milionů liber z Bayernu Mnichov se zdá, že ze svých požadavků nehodlá slevit.

Deník Bild také uvádí, že Havertz se o své další budoucnosti chce rozhodnout do pár týdnů. Dává přitom prý přednost klubu, kde bude moci pracovat pod top trenérem, než tomu, který mu nabídne nejvíce peněz.

Havertz je přitom fanouškem například Mauricia Pochettina, jenž je spojován s místem v Bayernu Mnichov, manažera Liverpoolu Jürgena Kloppa nebo Pepa Guardioly z Manchesteru City.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Stejnej problém jako u jakéhokoliv mladého hráče, cena se vyšplhá do neuvěřitelných výšin a tím pádem si ho může dovolit jen pár nejlepších klubů, přitom jemu by spíš prospělo jít třeba nejdřív do BVB ne hned do Realu kde je se může zakopat tak snadno, jako plno hráčů před ním...

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články