Zpět na » Premier League » Arsenal hledá nového lodivoda. Otevřel jednání s manažerem Wolves

Premier League - Arsenal hledá nového lodivoda. Otevřel jednání s manažerem Wolves

Arsenal hledá nového lodivoda. Otevřel jednání s manažerem Wolves © express.co.uk - Nuno Espirito Santo

0

Líbilo se

01.12. - Arsenal údajně zahájil rozhovory s manažerem Wolves Nunem Espiritem Santem, který je jedním z trenérů, které vedení klubu vidí jako potenciální náhradu za vyhozeného Unaie Emeryho. Španělský manažer byl propuštěn v pátek po dlouhé sérii bez výhry a tým dočasně povede jeho asistent Freddie Ljungberg.

O zájmu Arsenalu o Nuna Espirita Santa se hovořilo už před Emeryho vyhazovem a po odchodu španělského trenéra toto spojení ještě nabralo na intenzitě.

Kanonýři v pátek propustili Emeryho po prohře 2:1 s Eintrachtem Frankfurt v Evropské lize, která podtrhla nejhorší výsledkovou sérii Arsenalu od roku 1992.

Vedením týmu byl poté pověřen Emeryho asistent a bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg, nicméně se nepočítá s tím, že klub povede dlouhodobě a vedení si již stanovilo seznam trenérů, z nichž chce vybrat nového manažera.

Jedním z hlavních kandidátů na uvolněný post je i manažer Wolves Nuno Espirito Santo a podle informací deníku The Express už vedení klubu zahájilo první rozhovory s portugalským koučem.

Nuno Espirito Santo má údajně velký zájem vést Kanonýry a jeho příchodu by mohly pomoci i blízké vazby fotbalového ředitele Arsenalu Raula Sanllehiho na agenta Jorgeho Mendese, jenž úzce spolupracuje s Wolves.

Velký zájem má přitom klub například i o bývalého kouče Juventusu Massimiliana Allegriho nebo manažera Leicesteru City Brendana Rodgerse.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten Arsenal klesl na dno

vladcevesmiru1

zato MU utrpeli postup na vrchol vid? :)

HyperioN
Wazz - 01.12. Odpovědět

vladce fandí barceloně...

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články