Zpět na » Premier League » Další pauza pro Hutha

Premier League - Další pauza pro Hutha

0

Líbilo se

13.01. - Middlesbrough se bude muset v příštích nejméně 6 týdnech obejít bez svého obránce Roberta Hutha, který je stále mimo hru potom, co podezření na únavovou zlomeninu nohy, bylo potvrzeno.

22letý německý reprezentant nehraje od prosince kvůli problémům s jeho nohou a ačkoliv první rentgenové byly neprůkazné, následné testy odhalily frakturu.

„Nevypadá to moc dobře a zdá se, že ho čeká další absence. Potřebuje, aby se provedl nový rentgen, ale neočekávám Huthův návrat v brzké době. Budeme se muset bez něj obejít v příštích 6 týdnech,“ sdělil trenér týmu Boro Gareth Southgate na oficiálních stránkách klubu.

Tyto nepříjemné zprávy jsou pro kouče a samotného hráče obrovským zklamáním.

Dřívější obránce Chelsea přestoupil v létě na Riverside za 6 miliónů liber a už celý transfer se zdržel díky potížím s jeho kotníkem, které si nakonec vyžádaly operaci a Huth tak přišel do Middlesbrough v nepříliš dobré fyzické kondici.

Nakonec však získal pevné místo v základní sestavě a společně s Jonathanem Woodgatem a Emanuelem Pogatetzem se stali hlavní složkou defenzívy Boro. Německý fotbalista už má v této sezóně na svém střeleckém kontě i 1 gól. Trefil se do sítě Tottenhamu, ovšem jeho branka vítězství nepřinesla a Middlesbrough prohrálo 2:1.

Nicméně toto utkání na White Hart Lane bylo posledním, do kterého nastoupil, protože od té doby absentuje kvůli, již zmíněným, problémům s nohou.

/ teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články