Zpět na » Premier League » Wenger s Fergusonem chtějí Mourinhovo setrvání

Premier League - Wenger s Fergusonem chtějí Mourinhovo setrvání

0

Líbilo se

13.01. - Trenéři Arsene Wenger z Arsenalu a Sir Alex Ferguson z Manchesteru United by si přáli, aby jejich bitvy s Jose Mourinhem pokračovaly i v příštím ročníku Premier League a žádají kouče Chelsea o setrvání v londýnském klubu.

Různé zvěsti z uplynulých dní naznačily, že současný trenér Blues po sezóně v Londýně skončí a odejde jinam. Mourinho trochu zmírnil svůj údajný odchod tvrzením „Nejsem důležitý,“ ale Wenger je přesvědčen o jeho setrvání v Premier League.

„Myslím si, že zůstane – ovšem je to Chelsea, takže nevím, co se tam ještě může všechno stát. Každý má svá vlastní kritéria a pracuje tak, jak si myslí, že je to správné. Mám taky své metody. Jsem zde šťastný a je to důvod, proč v Anglii působím už 10 let. Přispělo k tomu i prostředí – jenže na začátku jsem měl v Arsenalu volnost a mohl jsem tady pracovat podle svého uvážení. Chcete dát všem sebevědomí, ale v každém klubu je to jiné. Chelsea má odlišnou strukturu, která může také fungovat dobře. Může se pracovat různě, jestli tomu lidé rozumí. Nechci však zasahovat do věcí Chelsea. Nevím, co se tam přesně děje a neznám jaké byly učiněny rozhodnutí,“ sdělil Wenger.

I trenér Manchesteru United Sir Alex Ferguson prohlásil, že by byl smutný pokud by Mourinho odešel od Blues.

„Byl bych zklamán, vždycky jsem si naše vzájemné souboje užíval. Je to velká osobnost a byla by to škoda,“ prohlásil Ferguson.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články