Zpět na » Premier League » Gól Marcuse Rashforda? Bylo to jako z dílny Cristiana Ronalda, uznal Ole Gunnar Solskjaer

Premier League - Gól Marcuse Rashforda? Bylo to jako z dílny Cristiana Ronalda, uznal Ole Gunnar Solskjaer

Gól Marcuse Rashforda? Bylo to jako z dílny Cristiana Ronalda, uznal Ole Gunnar Solskjaer © skysports.com, fotbalportal.cz - Marcus Rashford

3

31.10. - VIDEO Manchester United ve středu večer slavil postup do čtvrtfinále Carabao Cupu. Na Stamford Bridge porazil Chelsea v poměru 1:2. Hlavním hrdinou duelu byl Marcus Rashford. Ten vstřelil oba góly svého týmu. Nejprve proměnil pokutový kop a poté rozhodl nádherným přímým kopem, při němž dal zavzpomínat na Cristiana Ronalda v dresu Red Devils.

Manchester United šel do vedení ve 25. minutě, kdy nařízenou penaltu proměnil Marcus Rashford. Domácí Chelsea se ale nevzdala. V 61. minutě srovnal na 1:1 Michy Batshuayi. Rozuzlení přišlo v 73. minutě.

Red Devils zahrávali přímý volný kop z poměrně velké vzdálenosti. Míče se chopil Marcus Rashford a nádhernou ranou dal vzpomenout na kousky Cristiana Ronalda v dresu Manchesteru United. Jeho projektil skončil v horním rohu Caballerovy branky.

Rudí ďáblové zvítězili na Stamford Bridge 1:2 a postoupili do čtvrtfinále Carabao Cupu. V něm se utkají s Colchesterem z League Two, což je čtvrtá nejvyšší anglická soutěž.

Ole Gunnar Solskjaer po zápase Rashforda hodně chválil.

„Bylo to velmi podobné, jako jsou góly od Cristiana Ronalda, že?“

„Ten kluk ukázal, že má nervy z ocele. Vezme si penaltu. Nemá s tím problém. Pak předvede takovou parádu a zařídí nám postup. Je to fantastické.“

„Marcus to má v sobě. Víme, že všichni ještě máme co zlepšovat. Pracujeme na tom. Tentokrát jsme byli skvělí. Takhle hraje Manchester United. Snažíme se, aby to tak bylo vždy.“

Manchester United teď o víkendu čeká ligový zápas proti Bournemouthu na jeho hřišti.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.