Zpět na » Premier League » Manchester United by rád přivedl Thomase Müllera už v zimě. Co na to ředitel Bayernu Mnichov?

Premier League - Manchester United by rád přivedl Thomase Müllera už v zimě. Co na to ředitel Bayernu Mnichov?

Manchester United by rád přivedl Thomase Müllera už v zimě. Co na to ředitel Bayernu Mnichov? © express.co.uk - Thomas Muller

4

Líbilo se

29.10. - Sportovní ředitel Bayernu Mnichov Hasan Salihamidžič prohlásil, že útočník Thomas Müller navzdory zájmu Manchesteru United v lednu neopustí klub. Přestože Müller tak má zůstat v Allianz Areně i pro jarní část sezóny, Salihamidžič nevyloučil jeho letní odchod.

Müller v letošní sezóně upadl pod vedením kouče Nika Kovače v Bayernu Mnichov v nemilost a dosud odehrál jen dva celé zápasy, což vedlo ke spekulacím o jeho další budoucnosti v bavorském velkoklubu.

Sám třicetiletý útočník na začátku října připustil, že pokud se jeho pozice v Bayernu nezmění, mohl by začít uvažovat o odchodu z Allianz Areny a tyto komentáře upozornily kluby jako Manchester United a Inter Milán, které už v minulosti jevily o německého mistra světa zájem.

„Je to pouze příběh, který chcete psát,“ odpověděl Salihamidžič v rozhovoru pro Sky Sports ohledně budoucnosti Thomase Müllera.

„Máme na měsíce mimo hru dva hráče a vy se nám snažíte říct, abychom prodávali. Nemám pro to důvod.“

Sám Müller má ale jiný názor a přiznal, že není spokojen se svou pozicí náhradníka. „Jestli mne kouč do budoucna vidí jen jako náhradníka, pak budu muset začít přemýšlet o své budoucnosti,“ řekl Müller pro Kicker.

„Teprve jsem oslavil 30, jsem v top formě a hladový po úspěchu a to jak s Bayernem, tak osobně. Jsem naprosto přesvědčený, že svými schopnostmi mohu týmu pomoci.“

Výkonný místopředseda Manchesteru United Ed Woodward již měl údajně vyslat do Německa skauty sledovat Müllera a záložníka Bayeru Leverkusen Kaie Havertze, na jejichž lednový příchod klub schválil přestupový rozpočet 125 milionů liber.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Teprve 30 dopiči Smajlík 3 Smajlík 3 Facepalm

AVSuvorov
Wazz - 30.10. Odpovědět

rozhodně lepší volba jak Mandžukič..každopádně to měl být Zlatan..

Wazz
Wazz - 29.10. Odpovědět

Salizmrdič možná prodat nechce..bohužel pokud Thomase Kovač nestaví tak mu uteče ať chce nebo ne.. Smajlík 7

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články