Zpět na » Premier League » Manchester United vážně uvažuje o příchodu naštvaného Emreho Cana

Premier League - Manchester United vážně uvažuje o příchodu naštvaného Emreho Cana

Manchester United vážně uvažuje o příchodu naštvaného Emreho Cana © skysports.com, fotbalportal.cz - Emre Can

4

Líbilo se

18.10. - Po Mariu Mandžukičovi se v souvislosti s možným lednovým přestupem do Manchesteru United hovoří o dalším hráči Juventusu. Jedná se o Emreho Cana. Pětadvacetiletý německý záložník není v turínském klubu zrovna spokojený. Navíc má již bohaté zkušenosti s Premier League, když v letech 2014 až 2018 působil v Liverpoolu.

Po skončení sezóny 2017/2018 odešel Emre Can z Liverpoolu zdarma do Juventusu. Měl slušný začátek. Poměrně pravidelně nastupoval. V Serii A odehrál 29 utkání. Jenomže teď to vypadá, že pod novým koučem Mauriziem Sarrim upadl v nemilost.

Podle dostupných informací by za něj Juventus případně požadoval okolo 35 miliónů liber. Emre Can se nevlezl na soupisku Juventusu pro Ligu mistrů. To jej hodně znepokojilo.

„Skutečnost, že nejsem na soupisce pro Champions League, je pro mě opravdu šokující. Hlavně proto, že mi bylo minulý týden slíbeno něco jiného.“

„Mluvil jsem během léta s několika dalšími kluby. Jednou z podmínek, proč jsem zůstal v Juventusu, bylo to, že budu součástí Ligy mistrů. Pak mi ale zavolali a během hovoru, který netrval ani minutu, mi oznámili, že na soupisce nejsem.“

„Štve mě to. Zuřil jsem. Nebyli ke mně upřímní. Kdybych o tom věděl dříve, tak bych v Juventusu nezůstal.“

Za své prohlášení na twitteru se Emre Can následně omluvil. I tak samozřejmě ostatní kluby zbystřily. Manchester United sonduje situaci.

Za posledních 12 měsíců přišel Manchester United o Andera Herreru i o Marouana Fellainiho a nikým je nenahradil.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 19.10. Odpovědět

Jsem pro, v ideálním věku se zkušenostmi v PL. Byl by hned platnou posilou bez nutnosti adaptace. A v dnešní době za slušnou cenu !

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články