Zpět na » Premier League » Mario Mandžukič rozhodně není pro United tou správnou odpovědí, zpochybňuje Paul Ince

Premier League - Mario Mandžukič rozhodně není pro United tou správnou odpovědí, zpochybňuje Paul Ince

Mario Mandžukič rozhodně není pro United tou správnou odpovědí, zpochybňuje Paul Ince © goal.com, fotbalportal.cz - Mario Mandžukič

5

Líbilo se

16.10. - Hodně nahlas se v těchto dnech hovoří o tom, že se blíží dohoda mezi Manchesterem United a Mariem Mandžukičem z Juventusu. Během lednového přestupního období by měl chorvatský útočník podepsat smlouvu na osmnáct měsíců. Paul Ince se ale domnívá, že angažování třiatřicetiletého Mandžukiče rozhodně není tou správnou odpovědí.

Manchester United je ve špatné situaci a hledá možnosti, jak z toho ven. Ole Gunnar Solskjaer sází na mladé hráče. Začátek sezóny mu nevychází. Red Devils jsou až dvanáctí. Mají jen 9 bodů. Odehráno je 8 kol.

Teď na Old Trafford navíc přijede Liverpool, který ještě neztratil ani bod. Manchester United má celou řadu zraněných hráčů. Už je jisté, že do zápasu nenastoupí například Paul Pogba, ani brankář David de Gea.

V současné době se nejvíce mluví o příchodu Maria Mandžukiče. Proslýchá se, že jej Juventus snaží za každou cenu zbavit. V lednu by jej měl koupit právě Manchester United. Má být v jednání smlouva na 18 měsíců. Cena by se měla pohybovat okolo 10 miliónů liber a plat zhruba 4,5 miliónu liber ročně. Chorvatskému útočníkovi letos bylo již 33 let.

Paul Ince, který v Manchesteru United působil v letech 1989 až 1995, nesouhlasí s touto klubovou přestupovou politikou pro lednové období.

„Nemyslím si, že by Mandžukič mohl být odpovědí. Cítím, že v lednu zkrátka nedostanete ty nejlepší hráče, které chcete. Kluby v lednu nepouštějí své nejlepší hráče, takže kdokoliv v lednu do Manchesteru United přijde, nebude úplně top.“

„Pokud chtějí jít cestou mladých hráčů, měli by se poohlížet po mladých hráčích. Ne se dívat na Zlatana Ibrahimoviče nebo na Maria Mandžukiče.“

V této sezóně neodehrál Mario Mandžukič pod Mauriziem Sarrim v Juventusu ani minutu. Dokonce ani nebyl zapsán na soupisku pro Ligu mistrů.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 17.10. Odpovědět

Ole veřejně prohlašuje, že chce sázet na mladé a když mu hoří koudel u prdele, tak se chce spolehnout na 33letého hráče, bez zkušeností v PL ? Než se Mandžukič rozkouká, tak je po sezoně.

United by mohli zkusit Piatka z AC.

Kuzma
Forte02 - 18.10. Odpovědět

Jenže je to dric a má zkušenosti a není rozmazleny jako většina hráčů momentálně v MU. Ten hraje pro fotbal a ne jen pro peníze.

Forte02

Můj tip 0:5

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články