Zpět na » Premier League » Clayton Blackmore: Zlatan Ibrahimovič je jediný, kdo dokáže zachránit současný Manchester United

Premier League - Clayton Blackmore: Zlatan Ibrahimovič je jediný, kdo dokáže zachránit současný Manchester United

Clayton Blackmore: Zlatan Ibrahimovič je jediný, kdo dokáže zachránit současný Manchester United © goal.com, fotbalportal.cz - Zlatan Ibrahimovič

8

Líbilo se

14.10. - Před nějakým časem v žertu prohlásil, že je tady a je připraven Manchesteru United pomoci, pokud to bude potřebovat. U Zlatana Ibrahimoviče ale nikdy nevíte. Třeba to myslel skutečně vážně. Red Devils by zachránce a hrdinu potřebovali. Clayton Blackmore, který působil na Old Trafford v letech 1978 až 1994, se domnívá, že právě švédský bombarďák je jediný, kdo může klub spasit.

Zlatan Ibrahimovič si prakticky podmanil každou ligu, ve které působil. V letech 2016 až 2018 si poprvé v kariéře vyzkoušel Premier League, když hájil barvy Manchesteru United. I jeho fanoušky si získal.

Střelecky se mu dařilo. Jen jej trápila zranění. V dresu Red Devils odehrál celkem 52 utkání a vstřelil 29 gólů. To jsou velmi solidní statistiky. Navíc do klubu přicházel v takřka 35 letech.

Nyní působí za oceánem v americké MLS, kde opět rozdává fotbalovou radost plnými doušky. Nedávno se zmínil, že pokud Rudí ďáblové potřebují, on je tady a připraven.

Clayton Blackmore je odchovancem Manchesteru United. V prvním týmu působil v letech 1982 až 1994. Domnívá se, že osmatřicetiletý Zlatan Ibrahimovič je jediným možným spasitelem současného týmu.

„Chybí nám gólový útočník. Jediný, kdo nás může v této situaci a v této sezóně zachránit, je Ibrahimovič.“

„Nabídl se. Znovu se klubu nabídl. Je pravděpodobně tím nejlepším koncovým útočníkem, kterého byste mohli získat.“

„Stále střílí góly. Už jsme se zbavili tolika dobrých útočníků. Wayne Rooney odešel, Robin van Persie odešel...spousta takových je pryč.“

„Tito hráči odešli, ale nebyli nahrazeni. Moc toho Zlatan nenaběhá, ale to nemusí, protože je dostatečně dobrý. Takových hráčů není moc.“

„Když byl fit, vyhrávali jsme s ním. Získal tady trofeje. Měli bychom se pokusit jej v lednu získat. On může být vůdce.“

„Perfektní by také bylo získání Roberta Lewandowskiho. To je samozřejmě velký požadavek. Ale je to druh hráče, který klub potřebuje. Ano, je sice starší, ale přesně ten typ, který může mladému týmu pomoci.“

Uvidíme, zda vedení Manchesteru United bude o těchto možnostech vůbec uvažovat. Ole Gunnar Solskjaer má spoustu starostí.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

lepsi Ibra nez Mandzukic, i na svuj vek je to porad Ibra :) Ibra je hecir, Ibra je dabel, Ibru mam rad :)

HyperioN

Ibra je bůh Smajlík 17

NoIscoNoDisco
Tscar - 15.10. Odpovědět

Magořina s Lewou. K Učkám se momentálně chodí akorát tak ničit kariéra. Žádnej duševně zdravej kvalitní hráč tam teď nepřestoupí.

Tscar

Já si myslím že United mají hodně dobrý tým jenom stačí to dobře poskládat a mohli by být konkurencí.

MESSIFCB
Kuzma - 14.10. Odpovědět

United hlavně potřebují zkušeného střelce, který rok co rok nasází okolo 20 gólů. Spoléhat se jen na nezkušené mládí je obrovský risk.
I takový Arsenal přivedl Aubu, ale my pořádného útočníka naposledy za Sira Alexe - Van Persiho, nebo za Mourinha Zlatana.
Takový hroťák nám chybí !
Hlavně ne téměř 34lé

Kuzma
Kuzma - 14.10. Odpovědět

tého Mandžukiče …
To radši zkusit Piatka z AC.

Kuzma
F4BRE - 14.10. Odpovědět

Takže Lewa je sice "starý", ale o 7 let starší Ibra je jediný, kdo může týmu pomoci ? Smajlík 2 To už sakra přišli o rozum úplně všichni?

F4BRE

Je to kravina, ale to stejně nemá cenu řešit, protože Lewa by do United nešel ani kdyby z nebe padali trakaře Smajlík 2

Tomguncz9
F4BRE - 14.10. Odpovědět

Možná v případě ze by mu amputovali jednu nohu Smajlík 2

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články