Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer má s Manchesterem United tříletý plán. Chce přivést 8 nových posil

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer má s Manchesterem United tříletý plán. Chce přivést 8 nových posil

Ole Gunnar Solskjaer má s Manchesterem United tříletý plán. Chce přivést 8 nových posil © express.co.uk - Ole Gunnar Solskjaer

3

Líbilo se

12.10. - Manchester United neprožívá vydařený vstup do nové sezóny a údajně plánuje přivést v příštích dvou letních oknech až osm nových posil. Ty by měly být součástí tříletého plánu Oleho Gunnara Solskjaera k navrácení zašlé slávy United.

Manchester United má za sebou léto změn pod vedením nového manažera Oleho Gunnara Solskjaera. Z klubu zmizely takové hvězdy jako Alexis Sánchez nebo Romelu Lukaku, které nahradily nové posily v čele s Harrym Maguirem nebo Aaronem Wan-Bissakou.

Jenže pokud někdo čekal, že Manchester United se v nové sezóně vrátí mezi uchazeče o ligový titul, šeredně se mýlil. United jsou po nejhorším startu do sezóny za posledních 30 let až na dvanácté příčce tabulky a momentálně spíše než boj o titul je čeká souboj o kvalifikaci do evropských pohárů.

Vedení Manchesteru United přesto nadále stojí za manažerem Olem Gunnarem Solskjaerem, kterému slibuje v příštích dvou letech až osm nových podpisů, přičemž pro každý rok na ně vyhradí 150 milionů liber.

O tom, kteří hráči by mohli nově formované United posílit, se zatím jen spekuluje, ale Solskjaer během léta výrazně usiloval například o příchody Bruna Fernandese nebo Seana Longstaffa a dá se očekávat, že se k jednáním v budoucnu vrátí.

Už v lednu by naopak měl United posílit nový útočník, což nedávno prozradil i sám Solskjaer.

„Nechali jsme odejít Alexise a Romelua, takže nemusíte být raketovým vědcem, abyste věděli, že příští hráč, kterého přivedeme, bude útočník,“ prohlásil Solskjaer.

Problémy United v útoku by mohl už v lednu vyřešit příchod chorvatského útočníka Juventusu Maria Mandžukiče nebo kanonýra Bournemouthu Calluma Wilsona.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A než za roky přestaví kádr, tak budou rádi, když obsadí 10 místo? Z toho budou mít fanoušci a sponzoři velkou radost. Spíš by měli kopnout do vrtule a přivést po 3 hráčích (perspektivní hráče do max. 26 let) teď v zimě a pak v létě. Ať v příští sezóně můžou hrát o top čtyřku.

Messi777

Plán může mít. Jde o to, kdo do toho srabu opravdu bude chtít jít .... Smajlík 11

pavelprvni

A Edík z jeho plánu udělá plán nemožný.

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články