Zpět na » Premier League » Peter Schmeichel: Paul Pogba je problémovým dítětem Manchesteru United

Premier League - Peter Schmeichel: Paul Pogba je problémovým dítětem Manchesteru United

Peter Schmeichel: Paul Pogba je problémovým dítětem Manchesteru United © skysports.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

3

Líbilo se

03.10. - Od svého návratu na Old Trafford v roce 2016 je stále středobodem zájmu a je podrobně sledován v každém zápase. Měl se stát tahounem mužstva, největší hvězdou nově se rodícího týmu. Jenomže v drtivé většině případů je Paul Pogba podroben kritice a u fanoušků není zrovna oblíbený. Několikrát se mluvilo o jeho odchodu. A co o něm říká Peter Schmeichel?

Šestadvacetiletý Paul Pogba se do Manchesteru United vrátil v roce 2016 a v té době byl nejdražším hráčem světa. To ho předurčovalo k tomu, aby se stal jednou z hlavních fotbalových hvězd. Měl pomoci k návratu trofejí na Old Trafford. Tým měl znovu bojovat o ligový titul.

Ovšem za tři roky s týmem získal pouze jeden Ligový pohár a jeden triumf v Evropské lize. Naposledy byl Paul Pogba u remízy 1:1 s Arsenalem. Další ztráta bodů znamená, že Manchester United zažívá nejhorší vstup do ligové sezóny za posledních 30 let.

Peter Schmeichel označil francouzského záložníka za problémové dítě Red Devils.

„Způsob, jakým se míč pohybuje, když je Paul Pogba na hřišti, je odlišný od tempa, jakým se pohybuje, když Paul Pogba nehraje. Na tom se musí zapracovat.“

„Během úvodních 25 minut proti Arsenalu hrál v podstatě všechny míče jen směrem dozadu. U hráče jeho úrovně a jeho ražení je to zklamání.“

„Vypadá to trochu, jako by byl problémovým dítětem týmu. Neříkám, že dělá všechno špatně. Jen jsem zmaten tím, co dělá.“

Paul Pogba má znovu lehké zdravotní problémy. Ole Gunnar Solskjaer prohlásil, že rozhodně nebude riskovat a do čtvrtečního zápasu proti Alkmaaru jej nasadí. Navíc se utkání hraje na umělé trávě.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 04.10. Odpovědět

Hráč který zahraje dobře každý cca 5 zápas a řekne si o plat 600 tisíc liber týdně (asi 17,5 milionu korun) se musí prodat dokud to jde!

DeviI
Danza - 04.10. Odpovědět

Pogba hraje v United nad svý možnosti

Danza

Pogbu prodat a za něj koupit dva dobré hráče co tam budou jezdit na hřišti po zadku.... Meddison-Ruiz/R.Neves. S Pogbou akorát United ztrácí čas.

Messi777

Souhlas...

RoyKeane

Od toho je tam snad Ole, který by měl pro něj najít tu správnou pozici a dát mu prostor, kde by se mu hrálo nejlépe, ne ?? K čemu tam potom takový trenér je ??? Koukám, že v United je všechno špatně .... Smajlík 14

pavelprvni
DeviI - 04.10. Odpovědět

Ole nemůže za to,že je Pogba líná kreatura....zdá se ti,že Ole nevyzkoušel Pogbu posunout výš? Já to zaznamenal v mnoha zápasech,ale výsledek byl vždy stejný - Pogba nehraje srdcem a proto doufám,že pokud se neprobere,bude jeho správná pozice někde na Santiago Bernabéu na pravé straně střídačky!

DeviI
Kuzma - 03.10. Odpovědět

Těžko říct, proč u nás hraje jen na 1/2 plynu.
Vedení se musí rozhodnut, zda ho prodají nebo mu umožní hrát výše, aby tvořil hru a byl spokojenější.
Jinak to bude nekonečný příběh se žádným přínosem pro United.

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články