Zpět na » Premier League » Srníček zůstává v Newcastlu

Premier League - Srníček zůstává v Newcastlu

0

Líbilo se

08.01. - Až do konce sezóny nakonec zůstane v Newcastlu United bývalá brankářská jednička české reprezentace Pavel Srníček. Je dokonce možné, že u týmu Magpies zakončí svoji bohatou fotbalovou kariéru.

Brankářský veterán se vrátil na St. James Park loni v září, když podepsal smlouvu na tři měsíce s tím, že bude krýt záda kolegům Shayi Givenovi a Stevenu Harperovi. Devětatřicetiletý gólman však zůstane v klubu až do konce sezóny a až poté se rozhodne, jaké budou jeho další kroky.

"Dohodli jsme se, že zůstanu do konce sezóny, pak uvidíme," řakl Srníček.

Srníček cítí, že jeho kariéra se chýlí ke konci, ale je rozhodnutý ještě přidat pár startů v dresu Newcastlu, kam se vrátil po dlouhých osmi letech. Velkého okamžiku se dočkal v domácím zápase s Tottenhamem, který Magpies vyhráli 3:1. Srníček vystřídal tři minuty před koncem zraněného Shaye Givena a přiznává, že to pro něj byl velmi emotivní moment. Na Boxing Day nastoupil proti Boltonu na celé utkání, ale Newcastle prohrál 1:2. To však nic nemění na tom, že si pobyt u týmu užívá.

"Možná je to posledních šest měsíců mojí kariéry, možná ještě ne. Teď nevím. Ale chtěl bych ještě nastoupit v několika zápasech. Nepředpokládal jsem, že budu moc hrát, ale nakonec jsem nastoupil ve dvou zápasech. Ten první byl fantastický. Celý St. James Park stál a vyvolával mé jméno. Tajil se mi dech, nedá se to popsat. Cítil jsem se jako v sedmém nebi. Naštěstí jsem už nepustil gól a vyhráli jsme 3:1. Druhý zápas proti Boltonu už tak úspěšný nebyl, ten jsme prohráli. Kdybych už nedostal šanci, tak mi to nevadí. Ty dva zápasy pro mě byly něco mimořádného," řekl spokojený Srníček.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články