Zpět na » Premier League » Willian stále trvá na tom, že Chelsea je i v této sezóně schopna získat nějakou z trofejí

Premier League - Willian stále trvá na tom, že Chelsea je i v této sezóně schopna získat nějakou z trofejí

Willian stále trvá na tom, že Chelsea je i v této sezóně schopna získat nějakou z trofejí © tribuna.com, fotbalportal.cz - Frank Lampard

3

Líbilo se

12.09. - V létě odešla největší hvězda v podobě Edena Hazarda. Stamford Bridge opustilo i několik dalších hráčů. Přišel nový manažer, když málo zkušený Frank Lampard vystřídal Maurizia Sarriho, jenž se vrátil do Itálie. Největším zásahem byl zákaz podepisování nových hráčů. Proto jsou ambice Blues pro tuto sezónu nižší. Ovšem Willian se domnívá, že i tak může londýnský klub bojovat o trofeje.

Z úvodních čtyř kol nové sezóny posbírala Chelsea jen 5 bodů. Hned na úvod schytala debakl 4:0 na Old Trafford. Dokázala jen horko těžko porazit nováčka s Norwiche. Před reprezentační přestávkou jen remizovala se Sheffieldem United.

Frank Lampard má ve své první sezóně na lavičce Chelsea omezené možnosti. Hlavně kvůli nemožnosti nákupu nových hráčů. Proto dává hodně příležitostí mladým hráčům.

Willian se domnívá, že i tak si s tím může mladý tým poradit a bojovat o nejvyšší příčky.

„Myslím si, že s Chelsea v této sezóně můžeme dosáhnout na nějaké trofeje. Vím, že to v této sezóně bude hodně těžké, ale na to jsme zvyklí. Vždy je to složité.“

„Je nepříjemné, když ztratíte hráče, jakými jsou Eden Hazard a David Luiz. Ale máme zde kvalitní mladé hráče, kteří se mohou do budoucna hodně zlepšit. V budoucnu se mohou stát nejlepšími hráči v lize. Podle mě máme skvělý tým.“

„Chelsea je velký klub. Nosit tento dres není nic jednoduchého. Když se Chelsea do nějaké soutěže zapojí, chceme ji vyhrát.“

„Nezáleží na hráčích, nezáleží na kouči. Každý rok chceme něco vyhrát. Myslím si, že tuto sezónu to dokážeme znovu.“

Jednatřicetiletému Brazilci zbývá do vypršení stávajícího kontraktu necelý rok. Bude se tak řešit jeho budoucnost na Stamford Bridge. Pod Frankem Lampardem rozhodně nemá jisté místo v základní sestavě.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

na fotce je opravdu Frank Lampard? Na dovolené se asi opálil více než je zdrávo. Jinak k Willianovi, není to tak dávno co si ho pamatuju jak obráncům motal hlavy, teď mi přijde, že je trochu útlumu, ale hráč je to sympatický.

hanyshunter
vrana17 - 13.09. Odpovědět

Jinak Willian je TOP hráč nechápu proč nehraje. Zatím jediná výtka k Lampardovi. Možná nás to stálo i body.

vrana17
Panyny - 13.09. Odpovědět

Už jde herně jen dolů. Dobře dělá, že ho nestaví.

Panyny
vrana17 - 13.09. Odpovědět

Chelsea je prostě Chelsea. Uvídíme co předvedem tenhle rok. Cíl by měl být vybrat ty nejlepší a zapracovat je do A teamu a pak sních udělat TOP hráče. Tahle sezona je taková specifická. Konečně dostanou šanci odchovanci, tak uvídíme co sni udělají. Nebo jestli se budeme zase další sezonu muset nakupovat. Kurta by se měl stat Van Dijk a z Tumoriho Pujol a základ mužstva je vyřešen a postaven.

vrana17

sance roste, kdyz nebude hrat

ovmartin23
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články