Zpět na » Premier League » Traore a Mvuemba k Pompey

Premier League - Traore a Mvuemba k Pompey

0

Líbilo se

11.01. - Přestupovou akci, která by se dala nazvat podle slavného českého filmu "operací kulový blesk" vymyslel Charlton. Do Portsmouthu pustil obránce Djimi Traoreho a na jeho místo získal Bena Thatchera z Manchesteru City. Do Portsmouthu také přichází mladý francouzský záložník Arnold Mvuemba.

Pompey získali Traoreho z Charltonu za rovný jeden milion liber. Přitom v létě za něj Addicks zaplatili Liverpoolu částu dvojnásobnou. Traore se však v týmu nechytil ani pod jedním ze tří různých trenérů, kteří na podzim Addicks vedli. Ĺ etadvacetiletý obránce odehrál třináct zápasů, při svém debutu proti West Hamu byl vyloučen, navíc v září utrpěl vlasovou zlomeninu nohy. Přitom je pamětníkem vítězného tažení Liverpoolu Ligou mistrů, za Reds odehrál 160 utkání. Zajímaly se o něj také franouzské Méty a Racing Lens.

Vše nasvědčuje tomu, že jeho místo v Charltonu zaujme Ben Thatcher z Manchesteru City. Kluby už se dohodly na přestupové částce, k uzavření přestupu chybí jen hráčův podpis na smlouvě.

Ještě před příchodem Traoreho posílil Portsmouth francouzský reprezentační záložník do jedenadvaceti let Arnold Mvuemba z Rennes. Harry Redknapp si jej přivedl na hostování do konce sezóny. Pokud bude s jeho výkony spokojen, zahrnuje smlouva také opci na trvalý přestup. Od ledna 2004 odehrál Mvuemba za Rennes 33 zápasů, ale stabilním členem základní sestavy se nikdy nestal.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články