Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer o budoucnosti Alexise Sáncheze. Vrátí se ještě někdy k United?

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer o budoucnosti Alexise Sáncheze. Vrátí se ještě někdy k United?

Ole Gunnar Solskjaer o budoucnosti Alexise Sáncheze. Vrátí se ještě někdy k United? © express.co.uk - Alexis Sanchez

2

Líbilo se

01.09. - VIDEO Alexis Sánchez má podle slov manažera Oleho Gunnara Solskjaera budoucnost v Manchesteru United, navzdory tomu, že celou letošní sezónu stráví na hostování v Interu Milán. Chilský útočník ve čtvrtek zamířil z Old Trafford na hostování do Interu a následoval tak kroky Romelua Lukakua, který se stejným směrem vydal za 73 milionů liber.

Sánchez se k United připojil v lednu 2018, kdy jej klub vyměnil s Arsenalem za záložníka Henricha Mchitarjana, v United ale zaznamenal pouhých pět gólů v 45 zápasech a přes léto byl často spojován s odchodem z klubu.

K tomu nakonec pár dní před koncem letního přestupového okna v evropských soutěžích i došlo a letošní sezónu Sánchez odehraje na hostování v Interu Milán, dohoda přitom nezahrnuje opci o trvalém přestupu.

Na otázku, zda Sánchez ještě má budoucnost na Old Trafford, Solskjaer odpověděl: „Rozhodně. Tohle je jen roční hostování.“

United doufají, že Sánchez v Interu znovu objeví svoji střeleckou formu, díky které se ještě během svého působení v Arsenalu stal postrachem Premier League a za tři a půl roku nasázel 60 gólů.

Klub se jej přitom rozhodl poslat na hostování navzdory tomu, že už za něj nebude moci letos přivést žádnou náhradu do útoku a navíc prodělá 6 milionů liber na jeho platu, jelikož Inter bude přispívat jen určitou částí.

„Jsem si jistý, že Alexise uvidíme zpátky. Doufáme, že pokud bude během letošní sezóny pravidelně hrát, najde svoji formu,“ dodal Solskjaer.

„Mluvil jsem s ním a řekl jsem mu, že jelikož mu nemohu letos zaručit místo v základní sestavě, bude pro obě strany lepší, když půjde do Itálie a ukáže tam, co umí.“


Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
orpasca - 04.09. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

orpasca
Danza - 02.09. Odpovědět

Hele pokud by mu zdvojnásobili plat třeba, proč by se nevracel

Danza
Reklama
Reklama
Nejnovější články