Zpět na » Premier League » Opustí Alexis Sánchez Manchester United? Jednáme s několika kluby, připustil Ole Gunnar Solskjaer

Premier League - Opustí Alexis Sánchez Manchester United? Jednáme s několika kluby, připustil Ole Gunnar Solskjaer

Opustí Alexis Sánchez Manchester United? Jednáme s několika kluby, připustil Ole Gunnar Solskjaer © express.co.uk - Alexis Sanchez

2

Líbilo se

23.08. - Ole Gunnar Solskjaer přiznal, že Manchester United jedná s několika kluby o možném odchodu útočníka Alexise Sáncheze. Chilský reprezentant od svého příchodu z Arsenalu v lednu 2018 vstřelil za United pouhé tři branky v Premier League a spekuluje se, že je na Old Trafford nespokojený.

Přestože Sánchez ještě v úterý nastoupil za United v přátelském zápase za zavřenými dveřmi proti Sheffieldu United v Carringtonu, není vyloučeno, že to bude jeho možná poslední zápas za Rudé ďábly.

O chilského reprezentanta totiž jeví velký zájem Inter Milán a hráčův agent vede podle informací televizní stanice Sky jednání s Manchesterem United o možném hostování svého klienta v Itálii.

„Stále jednáme s některými kluby,“ připustil Solskjaer na předzápasové tiskové konferenci před sobotním utkání proti Crystal Palace.

„Nastoupil v zápase proti Sheffieldu United a hrál dobře. Jak jsem už říkal, vede si dobře. Uvidíme, co se v září stane.“

Sánchez prožívá těžké období od svého příchodu z Arsenalu, za Manchester United totiž dosud vstřelil jen tři góly v Premier League a od úvodního zápasu loňské sezóny neodehrál ani v jednom utkání celých 90 minut.

Navzdory tomu Solskjaer před začátkem nové sezóny sliboval, že chilský reprezentant letos dostane “hodně zápasů“, podle zákulisních informací by se ale Sánchez raději stěhoval do Itálie.

Pokud Sánchez skutečně dá United sbohem, zbydou Solskjaerovi k dispozici pouze tři útočníci v podobě Marcuse Rashforda, Anthonyho Martiala a Masona Greenwooda.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan

Už aby vypadnul, prase tlustý, líný Smajlík 11

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články