Zpět na » Premier League » Alexis Sánchez chce údajně opustit Manchester United. Kdo o něj jeví zájem?

Premier League - Alexis Sánchez chce údajně opustit Manchester United. Kdo o něj jeví zájem?

Alexis Sánchez chce údajně opustit Manchester United. Kdo o něj jeví zájem? © zimbio.com, fotbalportal.cz - Alexis Sánchez

5

Líbilo se

16.08. - Útočník Manchesteru United Alexis Sánchez by údajně rád opustil Manchester United před koncem přestupového termínu v evropských soutěžích, přičemž spojován je s hostováním v několika předních italských klubech. Sánchez nedokázal na Old Trafford potvrdit své kvality od příchodu z Arsenalu v lednu 2018 a navzdory své vysoké mzdě dosud vstřelil pouhých pět gólů.

Přestože manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer ještě minulý týden trval na tom, že je Sánchez je součástí jeho plánů pro novou sezónu, není vyloučeno, že chilský útočník odehraje letošní sezónu v jiném klubu.

Podle deníku The Times chce Sánchez v létě opustit United a využít toho hodlají zejména italské kluby v čele s Juventusem, Neapolí, AC Milán a Interem.

Přestože ani jeden z klubů nehodlá nabídnout vysoký poplatek za přestup, jsou připraveny hostováním Sáncheze ulehčit United od placení jeho mzdy ve výši údajně 20 milionů liber ročně, s možností získat jej natrvalo až v případě jeho úspěšného hostování.

Ačkoli Sánchezovo jméno bylo spojováno také s Paris Saint-Germain, United již údajně nevěří, že se tento přestup podaří zrealizovat. Důvodem je zejména jednání PSG o Neymarově výměně za některého z hráčů Barcelony nebo Realu Madrid, po jejichž příchodu už by pro Sáncheze nemuselo být v týmu místo.

Přestupové okno v Serii A je zatím stále otevřeno a to do 23. srpna, tedy den před začátkem nové sezóny v Itálii. Přestupová okna ve Španělsku, Francii a Německu se zavírají až 2. září. Sánchez tak stále může věřit, že novou sezónu zahájí v jiném dresu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inrothci
Danza - 17.08. Odpovědět

Sánchez bere málo a to je myslím ten problém. Vždyť bere jen o 100.000 liber týdně víc než linej Pogba. Pořádně mu přidat je jasná cesta z tý jeho letargie.

Danza
Cornero - 16.08. Odpovědět

na jednu stranu kez by to chtelo vyjit u nej i u Pogby ale na druhou jsme koupili vyhradne defensivni hrace ale tak si nemuzeme dovolit aby nam odesli tri ofensivni hraci bez nahrady

Cornero

I my věříme ,že novou sezonu zahájí v jiném dresu :)

AVSuvorov

United je zlatý důl,nenk kam chodit z anglického Kataru. Fotbalisti tam mají klid a prachy

vl4dc3v3sm1ru

Závist je hrozná vlastnost... Smajlík 2

RoyKeane
Wazz - 16.08. Odpovědět

fanda barcelony která znovu kupuje přeplacenou ubrečenou chcánku z paříže by měl spíš mlčet a šoupat nohama ..bohužel tenhle chodící dildo stále nepochopil kde je jeho místo

Wazz
Danza - 17.08. Odpovědět

6. Místo je tvoje místo wazzy

Danza
Wazz - 18.08. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 jasný mladej

Wazz
Wazz - 18.08. Odpovědět

copak nám tu ještě vyvěštíš z lesklého varlete tvýho taťky ty náš malej soplíku?

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články