Zpět na » Premier League » DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky

Premier League - DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky

DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky © premierleague.com - Mistrovský pohár Premier League

0

Líbilo se

06.08. - Čeští fanoušci si už zvykli, že nejlepší fotbalové ligy s nejlepšími fotbalisty světa najdou týden, co týden na DIGI TV. Nyní je jisté, že diváci o nic z atraktivního obsahu nepřijdou ani v následujících letech. Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní DIGI TV a TV přes internet, získala vysílací práva k Premier League na další tři sezony. Premier League, kterou DIGI TV vysílá v ČR od roku 2016, tak zůstane dál v její bohaté sportovní nabídce, a to nejméně do roku 2022.

„Do nové sezony vstupujeme se čtyřmi top atraktivními fotbalovými ligami včetně anglické Premier League. Ke třem z nich, španělské LaLize, německé Bundeslize a italské Serii A, držíme vysílací práva do roku 2021. Jsme proto rádi, že jsme na další období pro naše fanoušky opět získali vysílací práva na anglickou Premier League, která bude na DIGI TV pokračovat bez přerušení nejméně do konce sezony 2021/2022,“ uvedla Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI CZ.

Premier League nově na Premier Sport HD

Maraton přímých přenosů, magazínů a studií v nové sezoně Premier League odstartuje již v pátek 9. srpna ve 21 hodin úvodním zápasem mezi Liverpool FC a Norwich City na nové televizní stanici s názvem Premier Sport HD. Ve vysílání DIGI TV nová stanice nahradí DIGI Sport 4 HD. Více informací o Premier Sport HD najdete zde.

Držitelem vysílacích práv k anglické Premier League je skupina LAMA ENERGY GROUP, do které patří i DIGI CZ. O vysílání atraktivního fotbalu mají v ČR zájem i další poskytovatelé placené televize. „V zájmu českých fotbalových fanoušků jsme se dohodli s dalšími televizními operátory a vysílání stanice Premier Sport HD bude dostupné i u T-Mobile TV a O2TV,“ potvrdila Iveta Šlapalová.

Kromě Premier League má DIGI CZ vysílací práva například na:
- španělskou nejvyšší fotbalovou soutěž LaLigu
- první německou Bundesligu
- italskou Serii A
- Anglický pohár FA Cup

Ve všech případech jde o vysílací práva nejméně do konce sezony 2020/2021.

Vedle toho vysílá DIGI TV i zápasy nejvyšších fotbalových soutěží ve Francii, či Skotsku, nabízí zápasy druhé anglické ligy Sky Bet Championship, či druhé německé Bundesligy.

Redakce / novadigitv.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 06.08. Odpovědět

O2 má nově PL taky v nabídce. Konečně ! Smajlík 8

Kuzma

Doufám že Digi v rámci vyjednávání získala recipročně LM...

FotbalFan
balmain - 06.08. Odpovědět

to asi spíš ne

balmain
Wazz - Včera 08:36 Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Digi může být rádo ,že jim O2 něco nechali..LM ? lol Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
FotbalFan - Včera 09:35 Odpovědět

Cože? Máš o tom vůbec nějaký přehled? Ty lole Smajlík 2

FotbalFan
Reklama
Reklama
Nejnovější články