Zpět na » Premier League » Frank Lampard škrtal před novou sezónou PL. Kteří dva hráči Chelsea jsou na prodej?

Premier League - Frank Lampard škrtal před novou sezónou PL. Kteří dva hráči Chelsea jsou na prodej?

Frank Lampard škrtal před novou sezónou PL. Kteří dva hráči Chelsea jsou na prodej? © express.co.uk - Frank Lampard

6

Líbilo se

04.08. - Nová sezóna Premier League se velice rychle blíží a manažeři jednotlivých týmů se nyní musí rozhodnout, kteří hráči dostanou v novém ročníku šanci a kteří si naopak o ni svými výkony v přípravě neřekli. Nejinak je tomu v Chelsea, kde Frank Lampard vyřadil ze sestavy dva hráče a očekává se, že oba ještě do konce přestupového okna z klubu odejdou.

Záložníci Danny Drinkwater a Tiemoué Bakayoko dostali v přípravě šanci pod novým manažerem Chelsea Frankem Lampardem, toho ale zdá se svými výkony nepřesvědčili a už minulý týden nenastoupili do přípravného zápasu proti Salcburku.

Frank Lampard sice poté přiznal, že chtěl dát proti Salcburku šanci hráčům, kteří toho v přípravě tolik neodehráli, ale podle informací deníku Telegraph se Chelsea rozhodla dvojici záložníků do konce přestupového termínu prodat.

Drinkwater v minulé sezóně neodehrál jediný zápas v dresu Chelsea, zatímco Bakayoko strávil sezónu na úspěšném hostování v AC Milán.

Po něm byl Bakayoko spojován dokonce s přestupem do Paris Saint-Germain, jenže se nedávném podpisu Idrissy Gueyeho z Evertonu už PSG dalšího defenzivního záložníka nehledá.

Větším problémem pro Chelsea bude se zbavit bývalého vítěze Premier League z Leicesteru Drinkwatera, který na Stamford Bridge pobírá vysokých 100 tisíc liber týdně, což si ne každý anglický klub může dovolit.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
stevs - 04.08. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

stevs
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články