Zpět na » Premier League » Wolves získali stopera Jesúse Valleja z Realu Madrid

Premier League - Wolves získali stopera Jesúse Valleja z Realu Madrid

Wolves získali stopera Jesúse Valleja z Realu Madrid © skysports.com, fotbalportal.cz - Jesús Vallejo

1

27.07. - Očekávané se stalo skutkem. Wolverhampton již nějakou dobu vyjednával s Realem Madrid o možnosti ročního hostování Jesúse Valleja a nyní je vše oficiálně zpečetěno. Dvaadvacetiletý stoper v červnu vyhrál se španělskou reprezentací do 21 let mistrovství Evropy. Pro Wolves, kteří v uplynulé sezóně zažili skvělou nováčkovskou sezónu, bude jistě posilou.

Rodák ze Zaragozy Jesús Vallejo přestoupil do Realu Madrid v roce 2015 právě ze svého mateřského klubu. Ovšem byl obratem ponechán v Zaragoze na hostování. Na sezónu 2016/2017 si jej následně vypůjčil německý Frankfurt.

V posledních dvou sezónách už pak oblékal dres Realu Madrid, ale při nesmírně nabité konkurenci se dostával na hřiště jen sporadicky. V uplynulém ročníku španělské ligy zaznamenal pouze 5 startů. Vstřelil jeden gól.

Se španělskou jednadvacítkou pak v červnu získal zlaté medaile na mistrovství Evropy. Teď si poprvé vyzkouší anglickou Premier League. Na roční hostování jej totiž získal Wolverhampton. Ten byl v minulé sezóně nováčkem nejvyšší anglické soutěže a působil nesmírně sympaticky.

Dokonce se propracoval na pohárové příčky, když skončil v ligové tabulce sedmý. Wolves se tak mohou prokousat až do základní skupiny Evropské ligy. Možná uvidí Wolves už s novou posilou fanoušci v Jablonci, protože pokud oba celky postoupí, narazí ve třetím kole na sebe.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.