Zpět na » Premier League » Pokud Manchester United přijde o Lukakua, bude chtít získat Moussu Dembélého z Lyonu

Premier League - Pokud Manchester United přijde o Lukakua, bude chtít získat Moussu Dembélého z Lyonu

Pokud Manchester United přijde o Lukakua, bude chtít získat Moussu Dembélého z Lyonu © beinsports.com, fotbalportal.cz - Dembélé je cílem United

3

Líbilo se

25.07. - Budoucnost Romelua Lukakua na Old Trafford je značně nejistá. Mocně po něm touží Inter Milán, ale Manchester United dosud všechny nabídky odmítl. Pokud by Red Devils skutečně prodali belgického útočníka, pak by si jako náhradu za něj chtěli přivést Moussu Dembélého z Lyonu. Alespoň to tvrdí zdroje stanice Sky Sports.

Moussa Dembélé už v Premier League krátce působil. V letech 2013 až 2016 oblékal dres Fulhamu. S tímto londýnským klubem si v sezóně 20113/2014 zahrál nejvyšší anglickou soutěž. Nastoupil však pouze do dvou utkání. V roce 2016 pak odešel do skotského Celticu.

Nyní má za sebou první sezónu ve francouzské Ligue 1, kde hájí barvy Lyonu. Odehrál 32 ligových utkání a nastřílel úctyhodných 15 branek. Teď by mohl nahradit Romelua Lukakua v Manchesteru United. Trvdí to alespoň zdroje stanice Sky Sports.

Rudí ďáblové totiž jsou ochotni prodat belgického útočníka, ale čekají na tu správnou nabídku. Inter Milán nabízel naposledy 54 miliónů liber, jenomže Manchester United chce alespoň 79 miliónů liber.

Vše tedy zatím uvázlo na mrtvém bodě. Romelu Lukaku chce odejít. Manchester United by na jeho místo rád získal právě Moussu Dembélého z Lyonu. Skutečně United koupí tohoto třiadvacetiletého Francouze?

lukaku
(zdroj: thesun.co.uk)

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články