Zpět na » Premier League » Pep Guardiola: Budoucnost Leroye Saného už není v našich rukou

Premier League - Pep Guardiola: Budoucnost Leroye Saného už není v našich rukou

Pep Guardiola: Budoucnost Leroye Saného už není v našich rukou © baobongda.net - Leroy Sané

1

Líbilo se

24.07. - Manažer Manchesteru City Pep Guardiola připustil, že budoucnost německého křídelního záložníka Leroye Saného na Etihad Stadium nemá klub ve svých rukou a nevylučuje hráčův odchod. Bayern Mnichov nadále tvrdě pracuje na příchodu Saného, kterého kouč bavorského velkoklubu Niko Kovač označil za “vysněnou posilu“.

Bayern Mnichov podle informací televizní stanice Sky stupňuje hon na křídelního záložníka Leroye Saného, s jehož zástupci údajně tento týden vedl pozitivní jednání o hráčově možném přesunu do Allianz Areny.

Manchester City však nadále trvá na tom, že chce, aby hráč zůstal a přiznal, že zatím nedostal jedinou oficiální nabídku za německé reprezentační křídlo, které se dvěma góly podílelo na posledním vítězství Citizens 6:1 nad Kitchee na předsezónním turné.

„Odehrál dobrý zápas, zejména ve druhém poločase. Je to člověk, kterého si vážíme, mám ho rád,“ řekl Guardiola po vítězství 6:1 nad Kitchee v Hongkongu.

„Myslím si, že může být ještě lepší. Už asi dvakrát nebo třikrát jsem řekl, že ho chceme udržet. A proto má nabídku na novou smlouvu. Teď už to není v našich rukou.“

„Má dobrou nabídku, ale pokud chce odejít, tak mě to bude mrzet. Doufejme, že zůstane.“

Třiadvacetileté křídlo odehrálo během sezóny 2018/19 za Citizens 46 utkání ve všech soutěžích, v nichž nastřílelo 16 gólů, ale jen do 21 utkání Premier League z 38 nastoupil Sané v základní sestavě.

Bayern Mnichov si Saného vyhlédl jako náhradu za Francka Ribéryho a Arjena Robbena, kteří dali po loňské sezóně klubu sbohem. Přestože bavorský velkoklub má v hledáčku vícero hráčů, Sané je u něj na prvním místě.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články