Zpět na » Premier League » Manchester City zřejmě nebude hledat náhradu za Kompanyho a chtěl by získat „nového Messiho“

Premier League - Manchester City zřejmě nebude hledat náhradu za Kompanyho a chtěl by získat „nového Messiho“

Manchester City zřejmě nebude hledat náhradu za Kompanyho a chtěl by získat „nového Messiho“ © skysports.com, fotbalportal.cz - Thiago Almada

3

Líbilo se

23.07. - VIDEO Po konci sezóny se s Manchesterem City rozloučila jedna z jeho ikon. Kapitán Vincent Kompany zamířil do Anderlechtu, kde bude působit jako hrající manažer. Pep Guardiola naznačil, že za něj zřejmě žádnou novou akvizici hledat nebude. Vystačí si se stávajícím kádrem. Citizens se poptávají na Thiaga Almadu, který v Argentině označován za „nového Messiho“.

Thiago Almada je hráčem argentinského Vélezu Sarsfield. Osmnáctiletý fotbalista je považován za jednoho z největších talentů současnosti. Za argentinskou reprezentaci do dvaceti let odehrál sedm zápasů a vstřelil jeden gól.

S Vélezem Sarsfield má smlouvu ještě na dva roky, jenomže ta má podle všeho obsahovat výstupní klauzuli ve výši 16 miliónů liber. Tu by velmi rád aktivoval Manchester City.

Mistra Anglie z posledních dvou let během tohoto léta dosud získal pouze Angelina, a především Rodriho z Atlética Madrid.

Pep Guardiola také přiznal, že zřejmě nebude hledat na přestupovém trhu náhradu za Vincenta Kompanyho, který se vrátil do Anderlechtu.

„Existuje tady šance, že bychom mohli někoho získat, ale nevím, jestli to bude možné. Máme tři dobré střední obránce, a navíc na této pozici může hrát i Fernandinho. Takže uvidíme.“

„Jsme naprosto spokojeni se stávajícím kádrem. Nevím ale, co se stane na konci přestupového období. Zda nějací hráči ještě odejdou, nebo zůstanou. Jsem potěšen hráči, které mám nyní k dispozici.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

S tím označením "Nový Messi" už by taky všichni mohli jít někam, těch už bylo...

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články