Zpět na » Premier League » David de Gea souhlasil s podpisem nové smlouvy a touží po kapitánské pásce

Premier League - David de Gea souhlasil s podpisem nové smlouvy a touží po kapitánské pásce

David de Gea souhlasil s podpisem nové smlouvy a touží po kapitánské pásce © telegraph.co.uk, fotbalportal.cz - David de Gea

7

Líbilo se

22.07. - Sága ohledně Davida de Gey a jeho budoucnosti je vyřešena. Španělský brankář nadále zůstává na Old Trafford. Osmadvacetiletý rodák z Madridu souhlasil s podpisem nového dlouhodobého kontraktu, který z něj udělá nejlépe placeného gólmana světa. David de Gea se těší na další roky v dresu Manchesteru United a velmi rád by jej vedl jako kapitán.

Na konci příští sezóny by Davidu de Geovi vypršela stávající smlouva. Španělský strážce branky Manchesteru United ale na odchod nemyslí. Naopak, podařilo se dosáhnout dohody. David de Gea podepíše s Red Devils nový šestiletý kontrakt.

To mu zajistí týdenní plat mezi 350 až 375 tisíci liber. Stane se tak nejlépe placeným brankářem na světě. Ole Gunnar Solskjaer bude po odchodu Antonia Valencii hledat nového kapitána týmu. David de Gea mocně touží po kapitánské pásce.

„Už jsem v některých zápasech byl kapitánem. Samozřejmě, že je úžasné být kapitánem tohoto klubu.“

„Je to opravdu skvělé, takže budu opravdu velmi moc rád, když povedu tým jako kapitán.“

„Je to moje devátá sezóna v Manchesteru United. Cítím se jako jeden z nejzkušenějších hráčů. Musím to ukázat i na hřišti a také se musím snažit pomoct mladým hráčům, aby pochopili, co to znamená být součástí Manchesteru United a jak je to důležité.“

„Musíme se hodně zlepšit. Jsme Manchester United. Musíme bojovat o trofeje. Musíme přivést tým zpět na vrchol.“

David de Gea přišel do Manchesteru United v roce 2011 z Atlética Madrid. V roce 2015 byl jen krůček od přestupu do Realu Madrid.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Žoldák. Doufám že půdě.

BeckhamKakaZidane
Danza - 23.07. Odpovědět

Slušně dementní platová politika. Se nedivím, že do United chodí hráči bez charakteru, když kdejakýmu kopytu dají 150k týdně a výš.

Danza

Hmmmm ....

pavelprvni
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články