Zpět na » Premier League » Paul Pogba by měl zůstat v Manchesteru, přeje si spoluhráč Mata

Premier League - Paul Pogba by měl zůstat v Manchesteru, přeje si spoluhráč Mata

Paul Pogba by měl zůstat v Manchesteru, přeje si spoluhráč Mata © metro.com - Juan Mata s Pogbou

3

Líbilo se

22.07. - Francouzský záložník Paul Pogba je předmětem nesčetných spekulací týkajících se jeho odchodu z Manchesteru United. Ať už do madridského Realu, nebo poslední dobou spíše do Juventusu Turín. Nicméně podle spoluhráče Juana Maty by měl Pogba zůstat na Old Trafford.

Ačkoliv se Paul Pogba nejprve spojoval spíše s transferem do Realu Madrid, teď má podle bulváru mnohem větší šance získat francouzského fotbalistu Juventus Turín. Podle Sky Italia měl nedávno sportovní ředitel Staré dámy Fabio Paratici jednat o možném přestupu Pogby.

Také sám hráč prohlásil, že ho po třech letech v United lákají nové výzvy a rovněž jeho agent Mino Raiola pronesl, že jeho klient touží odejít z Manchesteru.

Nicméně Juan Mata, Pogbův spoluhráč, který nedávno o rok prodloužil kontrakt s United, apeluje na Paula, aby zůstal v týmu a pomáhal mu tak získávat další trofeje.

Všichni víme, že Paul je fantastický záložník. A také výborný kluk, velmi pozitivně naladěný. Má velmi dobrý vliv na každého."

Zdá se mi, že je v United šťastný, pomáhá stmelit tým, ale je to čistě můj názor, nemohu mluvit za nikoho jiného," uvedl Mata.

Je to pro nás velmi dobrý hráč. Je to kamarád a skvělý týmový parťák, takže jen kvůli tomu bych si přál, aby zůstal."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mata říká, že je Pogba v United šťastný a on přitom chce zdrhnout.Nechce Mata aby zůstaljenom proto, že jsou kamarádi ??? Smajlík 11

pavelprvni
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články