Zpět na » Premier League » Čech je připraven se vrátit

Premier League - Čech je připraven se vrátit

0

Líbilo se

10.01. - Petr Čech na svých internetových stránkách prohlásil, že už se cítí stoprocentně fit a je připraven se vrátit do sestavy Blues. Čeká už jen na svolení klubových lékařů.

Česká reprezentační jednička byla mimo hru od říjnového zápasu s Readingem, ve kterém Čech utrpěl frakturu lebky. Nyní však hlásí návrat na hřiště. Potvrdil, že už čeká jen na svolení klubových lékařů. Poté už bude plně k dispozici trenérovi Jose Mourinhovi.

"Musím říct, že se cítím stoprocentně v pořádku. Až mi dají lékaři zelenou k návratu, bude už záležet jen na mě, kdy budu připraven naskočit do zápasu," řekl Čech.

Mourinho už se Čechova návratu nemůže dočkat. Kvůli neustálým problémům v obraně Chelsea inkasuje více gólů, než je zvyklá. Důsledkem je fakt, že Blues zaostávají za svým rivalem z Manchesteru už o šest bodů. Čech vidí hlavní příčinu nezdarů v absenci kapitána Johna Terryho.

"Je škoda, že inkasujeme góly především ze standardních situací. V tom nám John Terry hodně chybí, hlavně jeho výška. Navíc máme v tomto docela smůlu. Míč se vždy odrazí k nohám soupeře," pokračoval Čech.

"Náskok Manchesteru už není malý, ale do konce zbývá ještě hodně zápasů."

Martin Vymyslický / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články