Zpět na » Premier League » Ethan Ampadu míří z Chelsea na hostování do Lipska

Premier League - Ethan Ampadu míří z Chelsea na hostování do Lipska

Ethan Ampadu míří z Chelsea na hostování do Lipska © skysports.com, fotbalportal.cz - Ethan Ampadu

3

Líbilo se

19.07. - V uplynulé sezóně neodehrál v dresu Chelsea ani jeden ligový zápas. Nastoupil pouze dvakrát v FA Cupu. I proto, že by jeho herní vytížení nebylo nikterak vysoké, míří Ethan Ampadu jinam. Ze Stamford Bridge odchází hostovat do německého Lipska. Už prošel lékařskými testy a vše by mělo být brzy oficiálně potvrzeno.

Osmnáctiletý Ethan Ampadu dosud v dresu Chelsea nastoupil pouze do jednoho zápasu Premier League. Ten si připsal 12. prosince roku 2017. Tehdy mu bylo sedmnáct let a stal se první hráčem Blues narozeným v roce 2000, který nastoupil do mistrovského utkání.

Od té doby ale tento Velšan další ligový start nezaznamenal. V září roku 2018 podepsal Ampadu s Chelsea smlouvu na 5 let. Pod Mauriziem Sarrim šanci nedostal. Situaci mu komplikovalo také zranění.

Nový kouč Frank Lampard během tohoto týdne oznámil, že by chtěl, aby Ethan Ampadu zamířil někam na hostování, kde dostane více herního času a získá více zkušeností v prvním týmu. Na předsezónní turné v Japonsku s týmem neodletěl.

Podle informací stanice Sky Sports míří Ethan Ampadu na hostování do německého Lipska. Prošel zdravotní prohlídkou a brzy by měl být představen jako nová akvizice tohoto celku.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ongori - 23.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ongori
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články