Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer pěje chválu na 17letý talent. Vtrhne do nové sezóny PL v útoku United?

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer pěje chválu na 17letý talent. Vtrhne do nové sezóny PL v útoku United?

Ole Gunnar Solskjaer pěje chválu na 17letý talent. Vtrhne do nové sezóny PL v útoku United? © manchestereveningnews.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer

1

Líbilo se

19.07. - VIDEO Manchester United má za sebou další přípravný zápas na předsezónním turné, který mu napověděl o tom, jak by mohla vypadat ideální jedenáctka jeho týmu pro start nové sezóny. Přestože v přípravě nasadil několik mladíků včetně nových posil, nejvíce jej svými výkony zaujal teprve sedmnáctiletý útočník Mason Greenwood.

Sedmnáctiletý talent z akademie United přispěl svým prvním gólem v seniorském fotbale k výhře svého týmu 4:0 nad Leedsem v Perthu a Solskjaer věří, že tento gól shodí z ramen Greenwooda břemeno očekávání kvůli jeho talentu.

„Byli jsme hodně rádi za gól, který vstřelil, pro útočníky je dát takový gól opravdu důležité,“ řekl Solskjaer na tiskové konferenci po zápase.

„Věděli jsme, že umí střílet góly, ale tento první možná shodí z jeho ramen tíhu očekávání. Ať už jde o jeho pohyb nebo inteligenci, z tohoto chlapce bude velice dobrý hráč.“

„Může hrát na jakékoli ze čtyř pozic v útoku, má dobrou levou nohu, ale může nastoupit naprosto kdekoli. Je to nadaný kluk a má příležitost, aby se z něj stal hráč Manchesteru United.“

Na otázku, zda by Greenwood mohl nastoupit v úvodním ligovém zápase nové sezóny Premier League proti Chelsea, Solskjaer odpověděl: „Ano, určitě má šanci nastoupit v sestavě. Pokud bude pokračovat jako doposud, má velkou šanci.“


Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ongori - 23.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ongori
Danza - 19.07. Odpovědět

Myslím, že se prosadí, protože co začali hrát United střed tabulky a majitelům jde jen o prachy, tak jakoby ta deka z mladíků spadla.

Danza
Wazz - 20.07. Odpovědět

Smajlík 3 zcestné názory hloupého dítětě Danzy tu nikoho nezajímají Smajlík 8 bež si hrát s kamarády na píseček mladej

Wazz
Danza - 20.07. Odpovědět

Píseček je zabranej prašivýma dětma co fandí United a pořád brečí.

Danza
Wazz - 20.07. Odpovědět

brečí protože vidí ten tvůj ohyzdnej xicht mladej..

Wazz
Danza - 21.07. Odpovědět

Oni pláčou kvůli tobě, oni cítí jaká si Močka a jakou děláš United ostudu. Jen ať si bulí, s dětma co fandí United nemám soucit.

Danza
Wazz - 21.07. Odpovědět

Smajlík 3 no s tebou neměla zjevně soucit matka příroda ty zoufalé incestní dítě

Wazz
Red_man - 19.07. Odpovědět

Jsem hodne zvedavej na toho kluka, zatim se jevi hodne dobre, to same i Angel Gomes, oba vypadaji technicky hodne dobre, snad se prosadi. Zatim me moc nezaujal Chong, toho bych poslal spis na hostovani.

Red_man
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články