Zpět na » Premier League » Vedení Manchesteru United je přesvědčeno o tom, že s Davidem de Geou uzavře novou smlouvu

Premier League - Vedení Manchesteru United je přesvědčeno o tom, že s Davidem de Geou uzavře novou smlouvu

Vedení Manchesteru United je přesvědčeno o tom, že s Davidem de Geou uzavře novou smlouvu © skysports.com, fotbalportal.cz - David de Gea

0

Líbilo se

16.07. - Jedna dlouhá sága by mohla brzy poznat svůj konec. Podle zdrojů Sky Sports vedení Manchesteru United velmi pevně věří tomu, že se mu v nejbližší době podaří uzavřít nový dlouhodobý kontakt s Davidem de Geou. Španělskému gólmanovi zbývá poslední rok stávající smlouvy. Ole Gunnar Solskjaer je v tomto případě také optimistický.

Je zřejmé, že celá situace je pouze otázkou peněz. David de Gea má v současnosti smlouvu s Manchesterem United do roku 2020. Několikrát se mluvilo o jeho odchodu. Během tohoto letního přestupového období se skloňovala jména jako Paris Saint-Germain, Juventus nebo Real Madrid.

Vedení Manchesteru United je pevně přesvědčeno o tom, že vše je na dobré cestě a španělský brankář zůstane i nadále na Old Trafford. Je zřejmé, že si David de Gea razantně polepší. Podle dostupných informací je mu nabízen týdenní plat ve výši 350 až 375 tisíc liber.

To by z osmadvacetiletého gólmana samozřejmě udělalo nejlépe placeného brankáře světa. Během svého působení v Manchesteru United už byl čtyřikrát zvolen nejlepším hráčem klubu. V brance by se měl objevit ve středu v přípravném utkání proti Leedsu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulgeris
Danza - 16.07. Odpovědět

Alespoň v přeplácení hráčů jsou United na špici.

Danza
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články