Zpět na » Premier League » Co chybí Manchesteru United? Potřebujeme nového Bryana Robsona, říká Ole Gunnar Solskjær

Premier League - Co chybí Manchesteru United? Potřebujeme nového Bryana Robsona, říká Ole Gunnar Solskjær

Co chybí Manchesteru United? Potřebujeme nového Bryana Robsona, říká Ole Gunnar Solskjær © telegraph.co.uk, fotbalportal.cz - Solskjaer a Robson

3

Líbilo se

15.07. - Bude se pokoušet dostat Rudé ďábly zpět na vrchol, kam však vede strastiplná cesta. Ole Gunnar Solskjaaelig;r zažívá svou první letní přípravu na lavičce Manchesteru United. Norský kouč má jistě v hlavě jasný plán. Podle něj potřebuje současný kádr hráče typu Bryana Robsona, aby se znovu mohl měřit s těmi nejlepšími. Jenomže, kde takového hráče sehnat?

Bryan Robson strávil na Old Trafford dlouhých 13 let. Během nich slavil zisk 8 trofejí. Takové časy ale současný Manchester United nezažívá. Bryan Robson byl typický záložník od šestnáctky po šestnáctku (box-to-box). Ole Gunnar Solskjær tvrdí, že potřebuje do svého kádru přesně takovýto typ hráče, jakým byl Robson.

V lednu Rudí ďáblové prodali Marouana Fellainiho. Teď v létě pustili zdarma do Paris Saint-Germain Andera Herreru. Paul Pogba není takovým typem hráče. Navíc má značně nevyrovnané výkony a neustále se mluví o jeho možném odchodu z Divadla snů.

„Musíme znovu vítězit. Jsme na cestě k tomu, abychom vybudovali nový tým. Máme nové zaměstnance, máme nové lidi i mezi trenéry.“

„Moc tomuto klubu věřím a věřím i tomuto novému projektu. Být manažerem tohoto klubu je fantastické.“

„Nikdy jsem neměl tu čest hrát s Robbem (Bryanem Robsonem). Ale vím, že potřebujeme přesně hráče, jakým byl on.“

„Čekáme, až přijdou další mladí hráči, protože jich máme v našem klubu celou řadu. Jsem si jistý, že v příštích letech uvidíme z nich to nejlepší. Určitě se můžeme vrátit na úroveň, na které jsme byli.“

Norský kouč Manchesteru tedy nadále oplývá optimismem. Uvidíme, zda mu vydrží i po startu nové sezóny.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 16.07. Odpovědět

A nového Roye Keanea….. aby ty líný buzny donutil někdo hejbnout zadkem.

DeviI

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

chitsincpost
Platini - 16.07. Odpovědět

Obávám se, že United nebudou dlouhodobě na špici, tak jako tomu bylo dříve, protože z Old Trafford se stala fabrika na výrobu zmetků i z relativně kvalitních hráčů, tak jako tomu je na Letné a vedení pod tlakem dělá jednu chybu za druhou. Tento rozklad započal svojí neschopností Moyes, ale to už je jiná písnička...

Platini

Souhlasím. Vidím malou naději ,ale to by muselo vypadnout mnoho hráčů i Woodward a manager by musel mít Naprosto volné ruce.

AVSuvorov

kecy o hovne zase

BeckhamKakaZidane
Danza - 15.07. Odpovědět

Olé to vystihl přesně...je to fantastické, musíme věřit, čekáme

Danza

Neznám bryana Robinsona, takže takových mají plný kádr bych řek

vl4dc3v3sm1ru

Klidně spi dál, tebe zase nezná Bryan Robson. A dobře, že tě nezná, protože takového osla ještě neviděl Smajlík 5

pavelprvni
balmain - 15.07. Odpovědět

za to známe tvojí matku, tu známou kurvu

balmain
Wazz - 16.07. Odpovědět

oni mají s Danzem společnou matku? Smajlík 1

Wazz
Kuzma - 15.07. Odpovědět

Tak kup Milinkovič Saviče ! Ideální by byl Verrati, ale bez LM k nám nikdo nepřijde. Ěra, kdy United dominovali v PL je pryč. K nám se chodí momentálně jen si vydělat a tak to Ole nechce řešit. Což je správné. Radši mladé dravé kluky, než rozmazlené primadony, líné na krok. Nám hlavně chybí celkově lídr, který by občas zařval, vyburcoval k lepším výkonům. Takhle si všichni jen plácají po ramenou a v případě prohry přicházejí s výroky - vrátíme se silnější !

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články