Zpět na » Premier League » Arsenal odmítl podepsat hvězdu Ajaxu Hakima Ziyecha za 25 milionů liber. Kvůli čemu?

Premier League - Arsenal odmítl podepsat hvězdu Ajaxu Hakima Ziyecha za 25 milionů liber. Kvůli čemu?

Arsenal odmítl podepsat hvězdu Ajaxu Hakima Ziyecha za 25 milionů liber. Kvůli čemu? © dailystar.co.uk - Hakim Ziyech

0

Líbilo se

15.07. - VIDEO Arsenal údajně odmítl možnost podepsat křídlo Ajaxu Hakima Ziyecha navzdory tomu, že jeden z hlavních strůjců senzačního postupu Ajaxu do semifinále Ligy mistrů projevil touhu přestoupit na Emirates Stadium a ve smlouvě má výkupní klauzuli na pouhých 25 milionů liber. Kanonýři se místo něj již zaměřili na jiné cíle.

Ziyech se v loňské sezóně etabloval v jeden z největších talentů v evropském fotbale a byl důležitou součástí Ajaxu při jeho senzačním tažení do semifinále Ligy mistrů.

Po fantastické sezóně byl Ziyech okamžitě spojován s přestupy do největších evropských klubů, mezi nimiž bylo často skloňováno i jméno Arsenalu, který mimo jiné zaujala hráčova výkupní klauzule na 25 milionů liber.

Nicméně podle novináře Davida Ornsteina se ale manažer Unai Emery nakonec rozhodl Ziyecha na doporučení skautů nepodepsat, navzdory tomu, že Kanonýři mají se svým omezeným přestupovým rozpočtem 45 milionů liber velké problémy přivést nové posily.

Arsenal jeví větší zájem o křídlo Crystal Palace Wilfrieda Zahy, jehož přestup je ale dle Ornsteina vysoce nepravděpodobný vzhledem tomu, že klub za hráče požaduje obřích 80 milionů liber.

Ziyech, který v loňské sezóně ohromil 21 góly a 24 asistencemi v týmu Erika ten Haga, ale nemusí zoufat, zájem totiž o něj mají další přední evropské celky, mezi kterými jsou Manchester City, Manchester United, Bayern Mnichov a nově i Sevilla.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

chitsincpost

At jde k nám do United ja ho velmi chci

Tomas1984
Kuzma - 15.07. Odpovědět

To musí být nějaká kachna. Přece nejsou v Arsenalu tak blbí, aby si nechali ujít slušnou posilu v dnešní době za směšné peníze ?!!!

Kuzma

Nezapominej, že to je Arsenal ...

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články