Zpět na » Premier League » Zamíří Romelu Lukaku do Interu Milán? Sportovní ředitel Interu se vyjádřil k jednáním

Premier League - Zamíří Romelu Lukaku do Interu Milán? Sportovní ředitel Interu se vyjádřil k jednáním

Zamíří Romelu Lukaku do Interu Milán? Sportovní ředitel Interu se vyjádřil k jednáním © express.co.uk - Romelu Lukaku

0

Líbilo se

12.07. - Sportovní ředitel Interu Milán Piero Ausilio potvrdil, že klub přednesl oficiální nabídku za útočníka Manchesteru United Romelua Lukakua a nyní bude čekat na to, co se stane. Manchester United nadále trvá na tom, že Inter musí za belgického útočníka zaplatit požadovaných 75 milionů liber.

Inter Milán se netají svým cílem přivést v létě do klubu hvězdu Manchesteru United Romelua Lukakua, který v minulosti připustil, že hrát v Serii A je jeho sen a odchodu do slavného italského celku by se tedy nebránil.

Představitelé Interu Milán v čele se sportovním ředitelem Pierem Ausiliem proto tento týden přiletěli do Londýna, kde diskutovali o případném přestupu belgického útočníka.

„Měli jsme s Manchesterem United schůzku ohledně Lukakua,“ potvrdil Ausilio. „Byla to oficiální jednání mezi dvěma důležitými kluby. Uvidíme, co se stane.“

„Všichni hráči, o které máme zájem, jsou cíle, na kterých jsme se shodli s Antoniem Contem. Chceme uspokojit jeho požadavky v rámci určitých finančních parametrů.“

Zda k přestupu nakonec dojde, ale zatím není vůbec jisté, podle některých zdrojů se totiž oba kluby nedohodly na přestupové částce za Lukakua. Toho si Manchester United cení na 75 milionů liber, zatímco Inter nabídl o 5 milionů méně.

Podle deníku Daily Mirror United ujasnili vedení Interu, že budou muset zaplatit požadovaných 75 milionů, jinak se mohou rozloučit s šancemi na hráčův podpis. Důvodem je mimo jiné nutnost zaplatit Evertonu bonus z případného prodeje.

Ironií osudu je, že se otočila situace, ke které došlo před dvěma lety, kdy United chtěli podepsat záložníka Interu Ivana Perišiče. Inter tehdy odmítl hráče prodat pod cenou ve výši 50 milionů eur a z plánovaného přestupu tedy sešlo.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

scotabgluc
Danza - 13.07. Odpovědět

United mají Sancheze, lukaku může jít

Danza
Kuzma - 12.07. Odpovědět

United nemusí prodávat, takže neočekávejte slevu !

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články