Zpět na » Premier League » Arsenal řeší vážný problém. Kapitán Laurent Koscielny odmítl s týmem odcestovat do USA

Premier League - Arsenal řeší vážný problém. Kapitán Laurent Koscielny odmítl s týmem odcestovat do USA

Arsenal řeší vážný problém. Kapitán Laurent Koscielny odmítl s týmem odcestovat do USA © skysports.com - Koscielny se gólem zapsal do historických tabulek Arsenalu

1

Líbilo se

11.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nečekaný problém řeší na začátku letní přípravy londýnský Arsenal, se kterým odmítl odcestovat na předsezónní turné po USA kapitán Laurent Koscielny. Očekávalo se, že francouzský reprezentant odehraje v Arsenalu i příští sezónu, Koscielny se ale chce vrátit do rodné země a požádal Arsenal o rozvázání smlouvy.

Arsenalu se nejenže nedaří přes léto kvůli nízkému rozpočtu na přestupy přivést nové posily, ale momentálně ani není jisté, zda do nové sezóny nastoupí s kompletním kádrem.

Přestože se očekávalo, že Koscielny odcestuje s týmem ve čtvrtek do USA, kde klub čeká šňůra přípravných zápasů, vedení klubu přiznalo, že se tam bude muset obejít bez kapitána týmu.

„Laurent Koscielny odmítl odcestovat do USA na naše předsezónní turné,“ stojí v oficiálním prohlášení Arsenalu.

„Jsme velice zklamáni Laurentovými činy, které jsou proti veškerým našim zásadám. Doufejme, že tuto záležitost vyřešíme a v tuto chvíli k tomu nebudeme poskytovat další komentáře.“

Koscielny přitom v loňské sezóně patřil mezi klíčové hráče týmu Unaie Emeryho, za který odehrál 29 zápasů a celkově už během svého působení na Emirates Stadium od příchodu z Lorientu v roce 2010 nastoupil k 255 utkáním.

Arsenal je podle posledních informací blízko k podpisu osmnáctiletého středního obránce Williama Saliby ze Saint Etienne, ten by se ale podle dohody s francouzským klubem měl pro příští sezónu vrátit do Ligue 1 na hostování.

Arsenal odstartuje svoje předsezónní turné po USA 18. července zápasem proti Bayernu Mnichov v Carsonu v Californii a následují utkání proti Fiorentině v Charlotte a Realu Madrid ve Washingtonu DC.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
anwarwe - 13.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

anwarwe
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články