Zpět na » Premier League » Chelsea přišla o velký brankářský talent. Mladého Poláka jí vyfouklo PSG

Premier League - Chelsea přišla o velký brankářský talent. Mladého Poláka jí vyfouklo PSG

Chelsea přišla o velký brankářský talent. Mladého Poláka jí vyfouklo PSG © twimg.com - Marcin Bulka

0

Líbilo se

08.07. - VIDEO O jednoho ze svých nejtalentovanějších hráčů přišla londýnská Chelsea, která se musí smiřovat se ztrátou vysoce hodnoceného polského brankáře Marcina Bulky. Teprve devatenáctiletý gólman kvůli nedostatku příležitostí na Stamford Bridge odmítl prodloužit kontrakt a podepsal dvouletou smlouvu s PSG.

Francouzskému velkoklubu se dost možná povedl velký majstrštyk. Jako volného hráče totiž získal jednoho z největších talentů Chelsea, jemuž se věští velice zajímavá budoucnost.

Odchovanec polského klubu Escola Varšava působil v západním Londýně od roku 2016 a v mládežnických týmech patřil mezi nejlépe hodnocené hráče.

Výběru Chelsea do 18 let například pomohl vyhrát tituly z let 2017 a 2018 a ke čtyřem zápasům nastoupil také za tým do 19 let v mládežnické Lize mistrů.

Nicméně start v prvním týmu i kvůli silné konkurenci v bráně Chelsea nepřicházel a Bulka se proto rozhodl udělat rázný krok a po skončení smlouvy na Stamford Bridge podepsal jako volný hráč do roku 2021 s PSG.

„Jsem opravdu potěšen a už se nemohu dočkat, až se připojím k PSG,“ svěřil se Bulka. „Klub má skvělé reference ve Francii i celé Evropě a je známý tím, že v posledních letech dal příležitost mnoha mladým hráčům.“

„Z Chelsea jsem odešel nejen kvůli Kepovi. Bylo tam několik dalších aspektů, o kterých jsme minulý rok během příprav na novou sezónu mluvili a které nebyly splněny.“

Očekává se, že Bulka začne v PSG jako třetí brankář, přičemž jasnou jedničkou týmu je po odchodu Gianluigiho Buffona Alphonse Areola. Není ale vyloučeno, že vzhledem ke svému talentu už brzy dostane i výraznější roli v týmu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ningviho
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články