Zpět na » Premier League » Chelsea potvrdila návrat Gonzala Higuaína do Juventusu

Premier League - Chelsea potvrdila návrat Gonzala Higuaína do Juventusu

Chelsea potvrdila návrat Gonzala Higuaína do Juventusu © skysports.com, fotbalportal.cz - Gonzalo Higuaín se vrací do Juventusu

2

Líbilo se

01.07. - Po půl roce se znovu vrací do milované Itálie. Gonzalo Higuaín v Premier League velkou díru do světa neudělal. Půlroční hostování v Chelsea mu skončilo a londýnský klub neprojevil zájem o prodloužení spolupráce. Argentinský útočník tak míří zpět do Juventusu, kde se opět shledá s osudovým koučem Mauriziem Sarrim, jenž před pár dny také vyměnil angažmá na Stamford Bridge za Starou dámu.

Není to žádné překvapení. Gonzala Higuaína získal Maurizio Sarri v lednu na hostování z Juventusu. Předtím Argentinec hostoval v AC Milán. Za Chelsea odehrál celkem 18 utkání a vstřelil v nich 5 gólů. Žádné zázraky tedy nepředvedl.

Ovšem Chelsea má zakázáno kupovat hráče ve dvou nejbližších přestupových obdobích. Ani tak se s Gonzalem Higuaínem nedomluvila na další spolupráci.

Jednatřicetiletý útočník míří zpět do Juventusu, kde se setká opět s Mauriziem Sarrim. Pod ním už v minulosti působil také v Neapoli. Pro Higuaína bude ale velmi těžké se v tvrdé konkurenci prosadit. Každopádně jeho agent prohlásil, že Gonzalo Higuaín chce strávit zbytek své kariéry v Turíně.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

travfecma

jeste jorginha

ovmartin23
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články